2733
2739

یکی سربه سرم میزاره مثلا یه بار که اماده میشدم برم بیرون دنبال سنجاق مویی هام بودم همه جارو دنبالشون گشتم ولی نبودن مطمئنم که دقیقا همه جارو نگاه کردم دیگه دیدم نیستن مجبور شدم چندتایی از صندوقچه بردارم و استفاده کنم همین که برداشتم دیدم سنجاقای قبلیم روی میز کنسول جلوی چشمم بودن😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اين تجربه رو در مورد كنترل تى وى داشتم

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2731
2740
ولی کاری بهم ندارن فقط چندباری وسیله هام و برداشتن

اره اونم راه حل داره وقتی وسایلت رو میزاری جایی خودت رو عادت بده بگی بشم اللّه بعدش رو اون وسلیه مهر بسم اللّه می خوره نمی تونن دست بزن واقعی ها! می تونی امتحان کنی و هر اگر احیانا ترسیدی. این و بدون کسی که ایت الکرسی بخونه جن بهش نزدیک نمیشه

گاهی ذهن درگیره واقعا نمیتونه ببینه ... به جن و اینا هم ربطش ندید🙂

من دارم تایپ می کنم از بس ذهنم در گیره تمرکز ندارم کلمه جا می اندازم دیگه وسیله گم کردنو که همیشه دارم

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
2706