2733
2734
عنوان

نفرین کردم حالا حالش خوب نیست از ته دلم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 45 پست
اتفاقا من فهمیدم حکمت اینو ک میگن نفرین دو سر داره همینه ممکنه ما هم بخاطر غم اون شخص عذاب بکشیم&nbs ...

جیگرمو خون کرده . خیییلی عذابم داده خییییلی . حتی فکرشم نمیتونم بکنم که حلالش کنم. یه زندگی بهم بدهکاره.بیشتر از قتل....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید چرا نگفتین بچه زن دوم هستید ؟ مادر خواهر ناتنی تون زنده هست ؟ بعد باباتون اومد با مادر شما ...

نه زنده نبودند. مادر منم بعد از تولد من جدا شدن از بابا 

.

2728
2740
نه قبول نشدم ب امید خدا سال بعد دوباره امتحان میدم 

ازمون اموزش پرورش بودید؟ فکرکنم دوباره دفترچه میادتکمیل ظرفیت یه چک کنید

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اصلا ربطی نداره ب نفرین طرف از قبل زمینه بیماری رو داشته..مشکلش چیه الان؟

مشکلی نداشتن یهو بعد از قطع تماس تلفنی با همکارش ، سکته مغزی کرده و الآن سمت چپ بدنش بی حس شده و نمیتونه حرف بزنه . وقتی دیدمش خیلی لحظه بدی بود برام

مشکلی نداشتن یهو بعد از قطع تماس تلفنی با همکارش ، سکته مغزی کرده و الآن سمت چپ بدنش بی حس شده و نمی ...

سکته مغزی کلی علت میتونه داشته باشه..خودتو مقصر ندون

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
بله درسته اما یک چیزو خوب فهمیدم اینکه نفرین نکنم آه مکشم ک اگه اتفاقی افتاد اینطوری ناراحت نشم  ...

آفرین

مشخصه از اون دسته نیستی که وقتی دشمنشون به سزای عملش رسید دلت خنک شه.پس حواست باشه که اگه دلت شکست بگذری و ببخشی که بعدا اینجوری حالت خراب نشه.

همونی ک گفتم همون شد اما الان میخوام ب خودم بگم ک بخاطر اون نبوده  خیلی آزار کلامی و جسمی و عا ...

اگه واقعن پشیمونی بخدا بگو مطمئن باش خودش اگ صلاح بدونه حالشو خوب میکنه

بزرگترین دشمن من مادرمه♥️
2706