2737
2739
عنوان

نفرین کردم حالا حالش خوب نیست از ته دلم نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 45 پست

حالا اگه من بودم بزن وبرقص راه مینداختم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نفرینت رو پس بگیر. به خدا بگو نفرینت رو پس میگیری.  حلالش کن.  براش دعا کن خوب شه.

همون شب ک دیدمش بلاخره تونستم حلالش کنم 

خیلی دلمو اتیش زده بود اما من بعد سالها تونستم از ته همون دل آتیش گرفته ، بهش محبت کنم 

2740
بله درسته اما یک چیزو خوب فهمیدم اینکه نفرین نکنم آه مکشم ک اگه اتفاقی افتاد اینطوری ناراحت نشم  ...

کاش آه منم میگرفت 😞 خیلی در حقم ظلم و جفا شده . نمیدونم چرا خدا سکوت کرده😭😭😭صبر خدا چند ساله آخه الان هشت ساله 😭😭😭

کاش آه منم میگرفت 😞 خیلی در حقم ظلم و جفا شده . نمیدونم چرا خدا سکوت کرده😭😭😭صبر خدا چند ساله آخه ...

اتفاقا من فهمیدم حکمت اینو ک میگن نفرین دو سر داره همینه ممکنه ما هم بخاطر غم اون شخص عذاب بکشیم 

2706