2737
2734

سلام دوستان نی نی سایتی کمک

دو روزه کلیدام رو گم کردم حالم خیلی بد بود استرس داشتم نکنه رو در گزاشتم یه نا اهل برداشته 

یا جایی انداختم ولی گفتم پیش خودم یه بار درست حسابی میگردم پیدا میشه

صبح پنج شنبه رفتم سرکارم همکارم نبود کلیدم نداشتم گفت نمیام من برگشتم خونه

بعد مدیرم زنگ زد کلی کولی بازی دراورد و تهدید کرد که پول نمیدم اینجوری و اینا ( اینم بگم ما پنجشنبه رفتنمون دست خودمون بوده)

هیچی منم حوصله غر غر نداشتم یکی دیگمون قرار بود ۱۲ به بعد بره من گفتم به مدیرم که میرم اون کلید داره باز میکنه (باز بگم که کلی حرف بارم کرد که چرا نداری برو کلید بگیر بزن هزینه ی کلیدام کلی میشد بار قبلیم زدم به روش نیاورد)

رفتم اونجا خانوم نیومده ۲۰ ۲۵ بار زنگ زدم بهش تا جواب داده

هیچی انقدر عصبی بودم رفتم خونه باز بماند که خانواده چقدر غر زدن که این چه وضعیه 

غیر از کلیدای محل کار کلیدای دیگم روش بوده 

من رسیدم خونه فشارمم بالا رفته بود کل خونه رو گشتم جایی نبود بمونه

اگهی زدم دیگه که مژدگانیم میدم 

الان از یکی از همکارام که چند روز نمیتونه بیاد پرسیدم که تو ندیدی کلیدای منو  میگه چراااا داداشش برداشته (داداش مدیرم) 

زنیکه پشت تلفن به روی خودشم نیاورد من کلی حرف شنیدم که لیاقت خانوادشو داشت 

حالا چی بگم بهش؟ اصلا انقدر حالم بده مغزم کار نمیکنه 😑😑 

لطفا چندتا جمله ی خوب بگید و اینم در نظر بگیرید که همکاریم رو نمیتونم قط کنم با اون ادم

برو خیلی جدی باهاش صحبت کن

عصبانیت و جدیت با هم متفاوتن

صریح و کاملن رک واقیت بگو

اونقدر رک باش که تعجب کنه مستقیم به چشماش نگاه کن و اصلن انعطاف نشون نده

مطمئن باش این روش جواب میدن

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو خیلی جدی باهاش صحبت کن عصبانیت و جدیت با هم متفاوتن صریح و کاملن رک واقیت بگو اونقدر رک باش ک ...

حضوری نمی‌بینمش فعلا ولی انقدر فشار خوردم میخوام بگم کلید رو بگیره بیاره برام

2731