2737
2739
عنوان

کاهش حرکات جنین

90 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من هفته 29هستم امروز حرکاتش خیلی کم شده موقع خواب بعداز ظهر یه چن تا تکون خورد ک توخواب و بیداری بودم نتونستم بشمارم

ولی همیشه خیلی تکون میخورد حالا شاید بعضی وقتا هم اینطوری میشد ولی نه مثل امروز

امروز خیلی کم شده

دکترم عصر مطبه بنظرتون برم مطبش؟

یا برم بیمارستان نوار قلب بگیرن؟

برای سلامتی نینیم میشه صلوات بفرستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه چیز شیرین بخور به پهلو بخواب ببین چطوره

اتفاقا کردم

مربا خوردم ۱دقیقه قدم زدم ۵ یا ۱۰اینا ب پهلو چپ خوابیدم دوتا تکون خورد

نشمار عزیزم. به خودت استرس بی خود چرا میدی؟ اون داره تو آرامش اونجا رشد میکنه. اذیتش نکن

اخه دخترم خیلی شلوغه اصن غیرمنتظره اومد واسم واسه همین استرس دارم خخخخ

برا شمام بعضی وقتا اینطوری کم تکون میخوره؟ بنظرتون وتیسم تا فردا اگر دوباره شد برم بیمارستان؟

من یه روز اصلا از صبح تکون نخورد انقدر حالم بد شد یه شکلات خوردم دیدم نه تکون نمیخوره رفتم بیمارستان همسرمم سرکار بود هول کرد اومد گفت خانم خوابیده

2738
من یه روز اصلا از صبح تکون نخورد انقدر حالم بد شد یه شکلات خوردم دیدم نه تکون نمیخوره رفتم بیمارستان ...

خانم نوشتین منظورتون دخترتون بود که خوابیده بود و تکون نمیخورد؟

خدا حفظش کنه. استرس شما بهش منتقل میشه و خودشو به خواب میزنه 😅

😂😂😂 خداکنه همینطوری باشه

انشاالله این ۱۰هفته هم تموم شه بسلامتی انقد ک عین ندید پدیدا استرسای الکی میگیرم

نه دکتر بهم گفت خانم بچتون خوابه هنوز راه رفتم یه شربت خوردم بیدار شد باز چک کرد دید خوبه حالش 

اها چقد راه برم؟

البت معمولا بعداز پیاده روی زیاد تکون میخوره

برم کمی راه برم ببینم

😂😂😂 خداکنه همینطوری باشه انشاالله این ۱۰هفته هم تموم شه بسلامتی انقد ک عین ندید پدیدا استرسای ال ...

اینم میگذره. استرست بدون کم و کاست منتقل میشه به نی نی. دوسش داری استرستو صفر کن. به هر طریقی که میتونی

2706