2733
2734
عنوان

کمک کمک

63 بازدید | 14 پست

سلام.بچه ها من یکساله سزارین کردم.یه زایمان طبیعی هم قبلا داشتم که شکمم زودتر جمع شد.اما الان هرکار میکنم این شکمم عین مشک ازم اویزونه،🥲🥲اعصابم خورد شده.وزن خودم خوبه ها فقط شکمم زیادی گنده اس.اضافه وزن اصلا ندارم.راهکاری ندارید خودم لاغر نشم ولی شکمم جمع بشه

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ورزش های شکمی برو

پلانک و دراز نشست میرفتم .مهره اخر کمرم داغونه نتونستم ادامه بدم.بعد شکمم تکون نمیخورد فقط خودم لاغر میشدم هی😩

2740
من یه اپ دارم که با اون ورزش میکنم اسمش کاهش وزن زنان هستش میخوای یه نگا بکن شاید تاثیری داشته باش ...

ممنونم لطف کردید

پلانک و دراز نشست میرفتم .مهره اخر کمرم داغونه نتونستم ادامه بدم.بعد شکمم تکون نمیخورد فقط خودم لاغر ...

نباید زیاد بری بیشتر به خودت صدمه میزنی 

نگران نباش به مرور زمان میره خواهر منم تا ۲ سال شکم داشت 

منم بخاطر همین از بارداری متنفرمممممممم

زایمان قبلم طبیعی بودم راحت جمع شد ایندفعه انگار توش سنگه تکون نمیخوره

نباید زیاد بری بیشتر به خودت صدمه میزنی  نگران نباش به مرور زمان میره خواهر منم تا ۲ سال شکم د ...

خدا از دهنت بشنوه اصلا میبینمش دلم میخواد بکشم خودمو 😭

نگران نباش سزارین کردی مگه شکمتو فشار ندادن؟

یادم نمیاد بخدا.حالم خوب نبود.ولی تا جایی که یادمه تو اناق عمل انجام دادن.چون یادمه پرستاره تو اتاق اومد شکممو فشار داد گفت این تخلیه شده یا یه همچین چیزی

2706