2733
2734
عنوان

شوهرم سالگرد عقدمونو یادش رفته

160 بازدید | 8 پست

چند بار بهش گفتم دو هفته گذشته.

بهش میگم پیچوندی سالگرد عقدمونو

میگه آب از سر من گذشته چه یک وجب چه صد وجب

منطورش چیه؟ 🤔

)البته من خودم بعد از سه روز یهو یادم افتاد(

هر سال من کیک درست میکردم و بهش هدیه میدادم. ولی دیگه خسته شدم‌ تا بهش نگم ۱۰ بار تو هر مناسبتی هیچ کاری نمیکنه. کلا خیلی بی احساسه

۶ ساله ازدواج کردیم دوتا بچه هم داریم 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخیال دیگه مدلش اینه شوهرمنم هیچ وقت کاری نمیکنه ولی بقیه روزا هرکاری بخام برام انجام میده و همچی میخره منم کاریش ندارم وقتایی هم که واسه اون جشن میگیرم واسه دل خودم میگیرم 

عزیزم مبارکتون باشه

عیبی نداره ، میگی خودت هم یادت رفته بود 

بعضی وقتا نیازه آدم اتفاق های مهم زندگیش یادش بمونه بهش حس خوب میده ولی دیگه اینقدر این مناسبت ها زیاده سالگرد عقد سالگرد عروسی تاریخ تولد ها روز زن روز مرد ، حالا با این همه گرفتاری و مشغله،  زندگی برای خانم و آقا سخت هست دیگه برای فراموش کردن یه تاریخ زندگی رو سخت تر  نکنید 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2738

زندگی به اندازه کافی سخت هست دیگه خودت برای خودت سختترش نکن عزیزم چه اهمیتی داره یادش نمونه به قول خودت خودتم دیر یادت افتاده من و همسرمم معمولا یادمون نمی مونه

من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام .