2733
2739

سلام پسرم 13سالشه از نظر قد و وزن ضعیفه کسی آزمایش غدد انجام داده برا پسرش بتازگی

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

میشه قد و وزنش رو بگین لطفا

دکتر رفتین ؟ عکس از مچ دست هم باید بگیره ؟

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن داداش منم از همه دوستاش دیرتر بزرگ شد ولی خوبه الان :))

خدا کنه  آخه خیلی  حساس شده پسرم امسال هفتمه اما از همه ریزه تر مونده 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2728
میشه قد و وزنش رو بگین لطفا دکتر رفتین ؟ عکس از مچ دست هم باید بگیره ؟

قد140 وزن 30 البته هنوز 13 سالش کامل نشده ،،،و هیچ کاری تا الان نکردم امسال هفتم که رفته نسبت به دوستاش خیلی  کوچکتره و اعتماد به نفسش اومده پایین 

2740
من پسرم رو از ۱۲سالگی بردم . تقریبا پارسال بود ۴۰۰ووخورده یا ۸۰۰ یکی از اینا بود. بعد هم تا الان ز ...

خدا رو شکر خیلی خوشحال شدم البته من بیمه ندارم حاضرم آزاد پرداخت کنم اما رشدش خوب بشه

اگه مراکز دولتی ببری خیلی هزینه اش کمه.اگه دفترچه بیمه داری.زیر دویست هزار میشه

ممنون عزیزم

خدا کنه  آخه خیلی  حساس شده پسرم امسال هفتمه اما از همه ریزه تر مونده

نه اصلااااا ول نكنى ها يك عمر مديون پسرت ميمونى حتماااا ببر دكتر غدد آشنا ما ول كرد پسرش الان خيلى كوتاه شما كوتاهى نكن مدرسه هم بچه هاى ديگه اذيتش ميكنن

قد140 وزن 30 البته هنوز 13 سالش کامل نشده ،،،و هیچ کاری تا الان نکردم امسال هفتم که رفته نسبت به دوس ...

تحقیق کن و یه متخصص غدد کودکان خوب ببر عزیزم 

مکمل های خوب و اثر بخشی الان وجود دارن که کمک کننده هستند ضمنا حتما در کنارش ورزش های کششی و پرشی مثل بسکتبال و تغذیه ی خوب و خواب سر ساعت ۱۰ داشته باشه 

موفق باشید 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706