2733
2739

سلام دوستان داداشم ب دلیل چربی کبد و آنزیم بالای کبد فیبرو اسکن شد ک مشخص شد یه کیست تو پانکراس داره

حالا نوشتن اکثر کیست پانکراس سرطانی هستن تورو خدا واسش دعا کنید نباشه

حالا دکتر آزمایش و نمونه برداری نوشته😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشاالله خدا کمکش کنه. برا سلامتیش آیت الکرسی خوندم.

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2740
تو همین نی نی سایت خوندم😭😭 دکتر آزمایش و نمونه برداری نوشته

اولا کیست ها که اصلا  اصلا اصلا بافت شون سرطانی نیست

دوما الان از همه چیز نمونه برداری میکنن برای اطمینان

وگرنه داداشت هیچیش نیست حاضرم قسم بخورم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
تو همین نی نی سایت خوندم😭😭 دکتر آزمایش و نمونه برداری نوشته

دیونه ای دختر؟!چرا فکرای بد میکنی.دور از جونش.توی اینترنت نخون اینا رو.نمونه برداری هم یه پروسه ی طبیعیه .یه جور چکاپه دیگه.نگران نباش بسپار به خدا.قوی مثل کوه پشت خانوادت باش.جلوی خودش و پدر مادرت بروز نده

اولا کیست ها که اصلا  اصلا اصلا بافت شون سرطانی نیست دوما الان از همه چیز نمونه برداری میکنن ب ...

وای چقدر محکم صحبت کردی خدا خیرت بده یه کم آروم شدم

چون دکتر نمونه برداری با بیهوشی و آزمایش نوشته میترسیم😭

دیونه ای دختر؟!چرا فکرای بد میکنی.دور از جونش.توی اینترنت نخون اینا رو.نمونه برداری هم یه پروسه ی طب ...

تورو خدا خیلی دعاش کن😭 جلو اونا همش میگم هیچی نیست خودمو بیخیال نشون میدم ولی دارم میمیرم😭

وای چقدر محکم صحبت کردی خدا خیرت بده یه کم آروم شدم چون دکتر نمونه برداری با بیهوشی و آزمایش نوشته ...

برو بابااااااا😅دکتر کولونوسکوپی رو هم با بیهوشی انجام میده.وای بهوش میومدن مریضا این قد چرت و پرت میگفتن😅😂😂تا داداشت داشت بهوش میومد سوال ازش بپرسین و فیلم بگیرین و بعد همتون با هم بخندین.هیچی نیست خدای دل مادرت بزرگه براش حمد خوندم

وای چقدر محکم صحبت کردی خدا خیرت بده یه کم آروم شدم چون دکتر نمونه برداری با بیهوشی و آزمایش نوشته ...

بخدا هیچیش نیست برای همین محکم بهت گفتم

ببین ما خانم ها یه چیزی به اسم فیبروم رحمی داریم که بیشتر از صد درصد خوش خیم هستن ولی باز دکتر بیهوش میکنه و نمونه برداری میکنه 

پس نگران نباش اصلا

گفتم که قسم میخورم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2706