2737
2734
عنوان

ثبت نام خودرو طرح مادران......

100 بازدید | 7 پست

کسی میدونه ثبت نام از کی شروع میشه؟؟  کسی بوده اینجا که ماشین طرح مادران گرفته باشه؟؟ 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
تا این لحظه خبری نشده

شرایطش رو میدونین؟؟  درسته که میگن قرعه کشی برداشته شده؟؟ 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله قرعه کشی از برج ۱۲ سال قبل دوره اول سامانه یک پارچه برداشته شده 

طرح مادران؟؟  یعنی ثبت نام شروع بشه باید چکار کنیم؟؟  پول رو باید کامل بدیم اول بار؟؟  

طرح مادران؟؟  یعنی ثبت نام شروع بشه باید چکار کنیم؟؟  پول رو باید کامل بدیم اول بار؟؟  ...

نه دفعات قبل فقط ۱۰۰ میلیون باید حساب وکالتی باز می کردید و بعد از ثبت نام اولویت ها مشخص می شد خواهر من اولویت تابستان امسال بود و ۲۰۷ تحویل گرفت

کاربر آقا
نه دفعات قبل فقط ۱۰۰ میلیون باید حساب وکالتی باز می کردید و بعد از ثبت نام اولویت ها مشخص می شد خواه ...

ایشالا الان هم همینجوری باشه زودتر شروع کنن پول کامل نخوان اول بار

2738