2733
2739
عنوان

خیلی درمانده ام...

841 بازدید | 69 پست
سلام به همه دوستانم...امروز خیلی داغونم...اشمهایم بند نمیاد.تابستان سال قبل باردار شدم و سقط شد...و دلیلش پیدا نشد...الانم با امپول hcg و لترزول باردار نشدم و الان پریوطم و از درد دارم میمیرم..تخمک ۲۳، ۲۱ داشتم...امروز میخوام دکتر عوض کنم ..چی کار کنم بارطار شم؟نذر,دعا,روزه....خدا قبول نکرد....چی کار کنم؟الان ۲۹ سالمه و میترسم
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..
امضات نشون میده چیکار کنی صبور باش و توکل کن زمانشو اون تعیین میکنه ما چکاره ایم استرس نداشته باش و امیدوار و خوشحال زندگی کن
باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استرس نداشته باش شوهرت سالمه؟ از نظر عفونت و زخم رحم مطمئنی سالمی چون دوستم ب این دلیل ی سال باردارنشد
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2738
فاطمه جان عفونت ندارم.شوهرم ازمایش داد که فقط ویسکوزیته پایین بود و دکتر ویتامین داد...از نظر تعداد خوب بود....میترسم کم کم داره ۳۰ میرسم و هنوز نی نی ندارم.....
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..
چیزی رو به زور از خدا نخواه عزیزم و بیقراری نکن تلاش کن ولی بسپار به خدا خودش حلال مشکلاته
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ