2737
2734
عنوان

خیلی درمانده ام...

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 69 پست
سامی الان بچم ومیبینم انگار دنیا تو مشتمه الهی بحق حضرت زینب که ولادت امام زمان دلشاد بشید همتون

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نداجونم الهی من بمیرم...برات دعا میکنم اگر چه نالایقم...ای خدا به ندا عزیزن تا تابستون یک نی نی سالم عطا کن..امین
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..
2731
بچه های کوچکتر از من الان باردار هستن و همه منتظر بارداری من هستن...چی بگم...همش حرف و تیکه...میگن زن یعنی زایش اگر زنی نزاید هیچ فایده نداره..دارم نابود میشم
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..
عزیزم ندا جان بهترین دکتر خداس من سر بارداری قبلیم به قران چه خرجایی کردم ولی فهمیدم به این چیزا نیس سر بارداری سومم همه چی وسپردم بخدا وپیش یه دکتر معمولی رفتم وارومترین روزارو داشتم برو تحت نظر خودش که بهترین دکتره

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2740