2733
2734
عنوان

کی بلده برنج رو خوب درست کنه؟

501 بازدید | 39 پست

بچه ها من قبلا این مشکلو نداشتم الان نمیدونم چرا یه ساله اینجوری میشه! 

برنجو که ابکش میکنم و میپزم وسطش خام میمونه

ینی وسط همه ی دونه ها سفته و یکم که زیاد تر میذارم برجم شل میشه

ینی حد وسط نداره اون موقعی که بنظرم برنج اماده ی ابکش کردنه وسطش سفته.یه کوچولو هم بیشتر بذارم شل میشه

به اندازه کافی هم دم میکشه

برام خنده داره بعد هفت هشت سال اشپزی به این مشکل خوردم! 

گفتم شاید مشکل از برنجه ولی مادرشوهرمم همین برنجو داره و واسه اون خوب میشه

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببین اون چجوری درست میکنه توهم تست کن ببین دندان گیره چجوریه

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
2731

منم اینجور شدم اما نظر بقیه این نیست میگن کلا برنج یه حالت چسبناکی داره اما بنظرمن خام 🤕😑 با دست له میکنم میبینم وسطش سفته بعد بقیه میخورن میگن همه برنج ها همینن😂 ما گیر الکی میدیم بهشون 

هربرنجی باشه..اولا که اگه یک ساعت خیس بمونه خیلی عالیه دوم که حین پخت تست کن اگه وقتی لهش میکنی وسطش یه رگه سفید موند دیگه وقت آبکش کردنه بیشتر از این وا می‌ره کمتر هم خام میمونه

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2740
هربرنجی باشه..اولا که اگه یک ساعت خیس بمونه خیلی عالیه دوم که حین پخت تست کن اگه وقتی لهش میکنی وسطش ...

باور کن همینکارو میکنم ولی وسطش نمیپزه

باور کن همینکارو میکنم ولی وسطش نمیپزه

برنجت چیه؟؟ ایرانیه پاکستانیه هندیه؟

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
خب ببین اون چجوری درست میکنه توهم تست کن ببین دندان گیره چجوریه

نمیشه ما شهر دیگه زندگی میکنیم و فقط در حد مهمونی میریم خونشون که خب برنجش اون موقع حاضره

رومم نمیشه ازش بپرسم فکرکنه عروسش هیچی بلد نیست😅

2706