2733
2734
عنوان

کی بلده برنج رو خوب درست کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 39 پست

من این مشکلو با مرغ ذرست کردن پیدا کردم اون اوایل مرغ درست میکردم همه تعریفشو میدادن الان درست میکنم یه بویی میده که خوشم نمیاد هر ترفندی رو هم امتحان کردم درست نشد

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

سلام عزیزم ب نظر من یکم برنجتو زود از رو اجاق برمی‌دارین بزارین یکم دیگ بمونه ولی تست کنین زیاد نرم نشه بعد آبکش کنین ، وقتی ریختین تو آبکش چنبار ابکشو تکون بدین ک آبش کامل بریزه و اینک بیشتر از ظرفیت قابلمه توش برنج نریزین چون برنج زیادی باعث میش ک برنجا خوب دم نکشن یا سفت شن یا نرم ، ک نرم شدنش بخاطر آبیه ک از درب قابلمه میریزع رو برنج 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
کسی که شالیزار داره میتونه برنج را خوب درست کنه مگه نه

اره برای مادرشوهرم ایناست.ما تهران زندگی میکنیم.برنج اون خیلی خوب میشه ولی من نمیتونم 😑

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
چرا ربطی نداره اگه کسی که تو شالیزار  کار میکنه برنج خوب درست نکنه برنج خوب از آب در نمیاد وما ...

من ب شخصه مخالفم با نظرتون 🤦 چون دیدم کساییو ک با  برنج ن آنچنانی باز خوب درس میکنه

2740