2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم نمونه دولتی درس میخوندم توروخدا بیخیال شو تیزهوشان جز اینکه چیزای فراتر از کتاب یادت میده هیچی نداره برو یه مدرسه خوب ولی نرو امثال تیزهوشان نمونه خودتو زجر میدی 

اینم بگم من آدم درسخونی بودم فکر نکنی از درس متنفر بودم که اینا رو میگم😉

من خودم نهم به دهم قبول شدم خواهرم ششم به هفتم  شیشم به هفتم خیلی راحته فقط تست هوشه

منظرم اینه در قالب هوش مباحث علوم هم مطرح میشه  یا نه ؟باید علوم هم خونده بشه یا کلا بزاریم کنار 

عزمزمه میشه از خواهرت بپرسی  از درس علوم هم سوال میاد

نه عزیزم فقط سوالای هوشش کتاب هوش بگیر کار کنه هر شیب تست استعداد تحلیلی و هوش بزنه

کتاب هوش کمپلش ششم به هفتم بگیر بزنه و کتابای استعداد تحلیلی

منظرم اینه در قالب هوش مباحث علوم هم مطرح میشه  یا نه ؟باید علوم هم خونده بشه یا کلا بزاریم کنا ...

درس‌کتابشو بخونه هوش ادبیات یادمه داشت هوش ریاضی ولی علوم‌نه 

اگه نخونه بعدا تو کلاس هفتم دختر مشکل میشه حتما کتابای درسیشو بخونه لازم‌نیست تست بزنه واسه درسا کتاب های هوش و استعداد تحلیلی بگیر بزنه هر شب

2740
من خودم نمونه دولتی درس میخوندم توروخدا بیخیال شو تیزهوشان جز اینکه چیزای فراتر از کتاب یادت میده هی ...

میدونی به خاطر جو و اینکه بچه ها دنبال درس هستند و کمتر به حاشیه فکر می کنند و ایجاد حس رقابت 

میدونی به خاطر جو و اینکه بچه ها دنبال درس هستند و کمتر به حاشیه فکر می کنند و ایجاد حس رقابت 

عزمزم مدارس فرزانگان خیلی هم‌جوش اوکی نیستا نمدونم‌کدوم شهری من همه دوستام فرزانگان و تیزهوشان

رقابت درسی درست ولی خیلی‌هاشون چون ارتباطی با پسر اینا ندارن میزنن فاز تامبویی اینا باهم رل میزنن و...همجنسگرا طور میشن 

فرزانگان ۲ تهران که خیلی بدتره 

البته این واسه دبیرستانه ها متوسطه اول کلاس هشتم نهم‌این جوری میشه کلا

البته از مدارس تیزهوشان پسرونه خیلی خبر ندارم