2752
2734
عنوان

دخترم منو شوکه کرد

714 بازدید | 28 پست

امشب شبی که فرداش باید بره مدرسه درست الان میگه چرا منو فنی حرفه ای نوشتی من کارو دانش میخواستم .تموم رگهای بدنم تیر میکشه خسته شدم از دسش بخدا خسته شدم .با نظرخودش رشته مورد نظرشو نوشتم حالا میگه چرا کارو دانش ننوشتی یا من نمیرم یا به سال میخونم تغییر رشته میدم شانس منه ؟چرا چون معلمهای پارسالشو که نهم بوده بهش گفتن کارو دانش درس کمتر داره کارگاه ببشتر داره و..‌بعد خودهمین معلمها به من گفتند هنرستان بهتره نره کارو دانش .حس میکنم فکم داره الان کج میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهونه میگیره 

محلش نده میخاد لج کنه

رنج آنقدر طولانی شد که اطرافیانش به آن عادت کردندو فراموش کردند که او " سخت در عذاب است " 💔                  🌸🙏 لطفا برای برگشتن سلامتیم دعا کنید🙏🌸                  ❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️  

عزیزم درس اونقدرها هم مهم نیست که بخاطرش بخوای خودتو اذیت کنی تو  درجه اول خود دخترت باید علاقه داشته باشه

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2706