2733
2734
عنوان

تجربه نزدیک مرگ یک جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جنین تو رحم مادر ی لحظه میاد تو دنیا ولی باز برمیگرده به رحم تجربه از دید اون جنینه

وای....من الان یک ماهه حاملم🥺

یعنی واقعیه؟

مروارید سفیدم تو دریا غرق شد...آسمونم بی ستاره رعد و برق شد:) بعضی وقتا فکر میکنم چقد احمقم که با وجود کارات دلم برات تنگ میشه!!!
جنین تو رحم مادر ی لحظه میاد تو دنیا ولی باز برمیگرده به رحم تجربه از دید اون جنینه

تمثیله ولی خیلی قشنگه.... یجورایی باور مارو نسبت به اون دنیا تقویت میکنه. 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2742
یکم واضح تر بگو کی اینارو دیده؟تو شکم مادرش اینارو دیده؟😑

پیچیده نیس که 

مثلا ی جنین از این دنیا داره گزارش می‌ده 

رفته تو برنامه زندگی پس از زندگی شون شرکت کرده 

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
من حتی یادم نمیاد تو شکم مامانم همه چی مشکی باشه این چطور یادشه 

نه این فقط تمثیله

سراى رنج و درد به سرای نعمت جاویدان دانسته‏اند، نه‏تنها تصویری دوست‏داشتنی، بلکه شادی‏آفرین است. امام حسن علیه السلام در سؤال از تفسیر مرگ فرمود:

أعظَمُ سُرورٍ یَرِدُ عَلَى المُؤمِنینَ إذ نُقِلوا عَن دارِ النَّکَدِ إلى نَعیمِ الأبَدِ و أعظَمُ ثُبورٍ یَرِدُ علَى الکافِرینَ إذ نُقِلوا عَن جَنّتِهِم إلى نارٍ لاتَبیدُ و لاتَنفَدُ.۱

۰.مرگ، بزرگ‏ترین شادى است که به مؤمنان می‏رسد؛ زیرا از سراى رنج و بدبختى به سوی نعمت جاویدان منتقل می‏شوند، و بزرگ‏ترین هلاکتى است که بر کافران وارد می‌شود؛ چراکه از بهشتشان [در دنیاى پُر ناز و نعمت] به سوى آتشى برده می‏شوند که از میان نمی‏رود و به پایان نمی‏رسد.

وضعیتِ زندگی ما انسان‏ها در این دنیاست و خداوند متعال در قرآن کریم بدان اشاره فرموده است:

لَقَد خَلَقنَا الإِنسانَ فِی کَبَدٍ۲.

۰.هر آینه انسان را در رنج آفریدیم.

رنج و مشقّت از هر سو و در همه شئون زندگی بر انسان احاطه دارد و انسان هیچ نعمتى را به دست نمى‏آورد مگر آن که آمیخته با ناملایماتى است که عیش او را برهم می‏زند. این وضعیت برای فرد باایمان تا هنگامی که مرگ را در آغوش کشد نیز وجود دارد و او با رسیدن به آخرین مرحله زندگی، خود را از درد و رنج رهایی می‏بخشد. امام کاظم علیه السلام وقتى نزد مردى رفت که در سکرات مرگ فرو رفته بود، فرمود:

المَوتُ هُوَ المَصْفاةُ یُصَفِّی المُؤمِنینَ مِن ذُنوبِهِم فَیَکُونُ آخِرُ ألَمٍ یُصیبُهُم کَفّارَةَ آخِرِ وِزرٍ بَقِیَ عَلَیهِم و یُصَفِّی الکافِرینَ مِن حَسَناتِهِم فیَکونُ آخِرَ لَذّةٍ أو راحَةٍ تَلحَقُهُم و هُو آخِرُ ثَوابِ حَسَنَةٍ تَکونُ لَهُم.

1..

2740
وضعیتِ زندگی ما انسان‏ها در این دنیاست و خداوند متعال در قرآن کریم بدان اشاره فرموده است: لَقَد ...

اینا متنها رو جایی ذخیره داشتین ؟🥰 چه به موقع و بجا و سریع 

اینا متنها رو جایی ذخیره داشتین ؟🥰 چه به موقع و بجا و سریع 

بله عزیزم من مباحث اقای موزون دنبال میکنم از سی سال پیش مجله خانواده و روزهای زندگی شجاعی مهر در رابطه با این موضوع ی ستون داشتن البته خارجی ها با مذاهب ودین مختلف که تجربه مرگ رو داشتن که بنظرم خدا حجتش رو تمام میکند