2733
2734
عنوان

تجربه نزدیک مرگ یک جنین

371 بازدید | 24 پست

تو برنامه زندگی پس از زندگی شون:

آقای مجری نمیدونین اونجا چی دیدم ، همه چیز رنگ های مختلف داشت. ما تو این رحم فقط رنگ سیاه رو داریم ولی اونجا رنگایی بود که اصلا اسم نمیتونستم روش بذارم

آقای مجری ما اینجا غذامون خونِ و گاهی مایع آمینوتیک

ولی ولی اونجا ی عطر و بویی از غذاها میومد، انواع غذا انواع نوشیدنی... تازه ی چیز داشتن به اسم میوه که من هر چی راجعبش توصیف کنم امکان نداره بتونین تصور کنین

اونجا نور داشت، نه این نور کدری که هرازچندگاهی پدیدار میشه، نه اونجا نور نور بود

آقای مجری اونجا ی همراه داشتم تمام مدت پیشم بود، بی نهایت منو دوست داشت، هررررچی میخواستم برام فراهم میکرد

الان دیگه از مرگ نمیترسم فقط منتظرم زودتر برم اونجا

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

اولی:چرا انقدر دست وپا میزنی ومیچرخی راحت باش فقط بخور و بخواب ولذت ببر.
دومی:آخه دست و پای ما باید کار کنه ساخته بشه و کامل بشه تواون دنیا قراره باپاهامون راه بریم؛ فوتبال بازی کنیم با دستامون غذا بخوریم!
اولی:واقعا تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری!عاقل باش اینا خرافات قدیمیاس؟
‍ دومی: آره حتما بعد زایمان زندگی هست. 
اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم و نفس میکشیم. طنابشم انقدر کوتاهه که به بیرون نمی رسه اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشون بده.
دومی: بعد زایمان یکی هست مارو بغل و نوازش میکنه بهمون غذا میده؛ کمکمون میکنه بهش میگن مامان.
اولی: مگه تو به مامان اعتقاد داری؟
 اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟!!!
دومی: به نظرم مامان همه جا هست.
دور تا دورمونه.
اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره.
دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی….
این مکالمه چقدر آشناس😭
تا حالا بودن خدا و ایمان به دین و آخرت رو اینطوری به همین سادگی حس نكرده بودم...

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟کِی گفت ،واقعیه؟😐

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️
2731
اولی:چرا انقدر دست وپا میزنی ومیچرخی راحت باش فقط بخور و بخواب ولذت ببر. دومی:آخه دست و پای ما بای ...

چقدر قشنگ❤❤❤❤❤

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2740
الان چیشده؟ کی به کی گفته😐اصلا چه ربطی به نوزاد داره؟؟؟؟

جنین تو رحم مادر ی لحظه میاد تو دنیا ولی باز برمیگرده به رحم

تجربه از دید اون جنینه

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
نوزاد بهشون گفته😐 عجب سسشعر های

نمادینه.منظورش برنامه زندگی پس از زندگیه جنین هاست درواقع جنین رو به آدم ها تشبیه کرده و دنیای الانو به دنیای بعد زندگی

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!
اولی:چرا انقدر دست وپا میزنی ومیچرخی راحت باش فقط بخور و بخواب ولذت ببر. دومی:آخه دست و پای ما بای ...

زندگی پس از زایمان...

و مرگ شبیه همون درد و سختی زایمان...

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
2706