2737
2734
عنوان

مراسم نامزدی تون چجوریه

249 بازدید | 14 پست

ما رسم داریم خونواده دوماد با قرآن و چادر رنگی و انگشتر نشون و  پارچه و دفتر بله برون و کله قند میان خونه عروس به صرف شیرینی

اونوقت اینا برا نامزدیم یه نشون اوردن با چادر رنگی و شیرینی و دسته گل و  نون پنیر سبزی

یه آینه شمعدونم اوردن گذاشتن رو میز ازین پلاستیکیا

بعد که مراسم تموم شد همه رفتن خاهرشوهرم برگشت خونمون گفت ببخشید آینه شمعدونمو جا گذاشتم😐

دیگه یه لباس عقدم برام نخریدن...

منم گفتم مهم نیست این چیزا مهم تفاهمه

برا شما چی خریدن

خداوندا شبم را روز گردان...

هنوز مجردم

قصد ندارم مراسم بگیرم

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ی حلقه و ی شال و یخورده لوازم ارایش و دسته گل وشیرینی اوردن راه دور بودن.ی کارت هدیم بهم دادن مابین وسایلام بود ک ب سلیقه خودم وسایل بگیرم ک دادمش طلا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی

تبریزییم 

رسممون عه که داماد واسه عروس یه نیم ست میبره که توش انگشتر نشون داره و چادر سفید عروس که تو مراسم برش میزنن و لباس عقد کنون و کیف و کفش و لوازم آرایشی و آینه شمعدون و قرآن و یه سری چیزا که خوردنین مثل میوه شیرینی تزیین شده و ... که بقیشو یادم نیست 

مبارک باشه عزیزم انشاالله خوشبخت بشین  .

چقد کار خواهرشوهرتون بد بود در اصل باید براتون آینه شمعدون کوچیک میخریدن و میاوردن و اینکه همین اول کم توقع نباشید چون در آینده عادت میکنن و باید همیشه غصه بخوری این تفاهم هم اولش تا گرم هستین کلمه ی جذابیه بعدش که رفتین توی یه خونه میفهمین همین کلمه ی تفاهم  معنیش میشه باید ایقد توقعت و بیاری پایین و از آرزوهات بگذری تا بتونی کنار بیایی با شرایط و اینجوری هم که کوتاه بیایی میشی توسری خور و دست کم میگیرنت 

چجوری بود

هیچ لباس سیز به تن عروس با دست گل عروس خانم حنا زده و همه هم سرشون پیدا چون به جز داماد همه زن بودن و لباس 

یه جورایی باز 😂💔 ولی تا عروس و داماد روی یه مبل بود

نشستن من دیگه رفتم آخه دیر آوردن به سالن و اینا من فقط تا اومدنشون صبر کردم😂💔😑 بعد عقد بوده که مراسمش هم ترتیب دادن که مراسمش دیشب بود  

2706