2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودم سه سال بود که ازدواج کرده بودم و باردار نمیشدم هر دکتری م که میرفتیم میگفت نه خودم نه همسرم هیچ مشکلی نداریم و اتفاقا خیلی م بدنمون امادگی داره برای بچه دار شدن  سه بارم ای یو ای کردم و جواب نداد  بعد یکی بهم گفت شاید چله بهت افتاده  منم با مامانم رفتیم پیش یه اقایی و برام چله بری کردو گفت که همین ماه حامله میشی  فقط به چهل روز نرسیده بیا کمرت رو قفل کنم وگرنه بچه سقط میشه

2740

اتفاقا همون ماه باردار شدم ولی پیش خودم گفتم من که شدم چرا برم دوباره پیشش و نرفتم و بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم  دقیقا ۵ هفته م بود که یه گربه سیاه دیدم و بعد از سه روز بچه سقط شد

بعد از اونم شاید پیش ده هانفر دیگه رفتم برای چله بری چند تا شهر های مختلف بهم معرفی کردن که سید هست و مطمعنه همه رو رفتم ولی دیگه نشد که نشد   ۵ بار دیگه م ای یو ای و ای وی اف و میکرو کردم ولی متاسفانه فایده ایی نداشت   همچنانم نه خودم نه همسرم هیچ مشکلی نداریم و هردو هنه چیمون عالیه

بعد از اونم شاید پیش ده هانفر دیگه رفتم برای چله بری چند تا شهر های مختلف بهم معرفی کردن که سید هست ...

پیش کی رفتی عزیزم میشه ادرسشو بدی بم واقعا تو زندگیم به بچه نیازدارم تو شهرغریبم تک و تنهام واقعا هم خودم هم شوهرم خیلی بچه دوستداریم شوهرم بخاطر بچع بدخلقی میکنه

2706