2733
2739
عنوان

هعی ، بچها امروز.....

288 بازدید | 24 پست

روز آخر تابستون و تعطیلاته🥲 فردا روز اول پاییز و شروع مدارس😪

ما هيچ تر از هیچ پِیِ هیچ دویدیم؛جز هیچ در این هیچ دگر هیچ ندیدیم!🧘‍♀️💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدر زورم میاد یکی دیگه میره مدرسه ، ما مادرا باید صبح زود پاشیم ، ما مادرا باید بنویسیم و بخونیم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731
اینقدر زورم میاد یکی دیگه میره مدرسه ، ما مادرا باید صبح زود پاشیم ، ما مادرا باید بنویسیم و بخونیم

من زمان مدرسه و دانشگاه پدرم صبحانه اماده میکرد

نان تازه و چای تازه..‌‌.

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍
2740

گلچین روزگار عجیب خوش سلیقه است🖤😓😂

بنده هم دبیرستانی هستم ورودی دهم

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟

حالا که جمعتون جمعه من فردا آزمون آیین نامه دارم دعا کنید قبول شم، اونایی که دعا کردن لایک کنن دعاشون کنم😁😍❤️💋

آهای تویی که این امضا رو میخونی... امیدوارم به زودی یه اتفاق خیلییی قشنگ تو زندگیت بیفته🍓✨

آخیییی🥴🤣🤣🤣ناز بشین 

دافای زیر سن قانونی باید بشینن پشت نیمکتا؟ 😂😂😂

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
من زمان مدرسه و دانشگاه پدرم صبحانه اماده میکرد نان تازه و چای تازه..‌‌.

خوش به سعادتت

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2706