2737
2734

بچه ها من عاشق شدم . الان دو ساله . جدیدا حسم بیشتر شده ، هر جا میرم فکر میکنم اونم هست ، هر کیو میبینم فکر میکنم اونه🥲امشب نگران خودم شدم ، چون واقعاً حس میکنم دیوانه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وای یعنی از ۱۳سالگی عاشق شدی؟

برو دختر خوب...پس فردا مدارس باز میشن عشق و عاشقی از سرت میپره

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این یک تیکر بارداری نیست❌            تو همه در این هیاهو که امید زندگی نیست؛به غیرآرزوها.و به راه آرزوها همه عمر جستجو ها🌱✨

۱۵ سالته دوساله از عشق به جنون رسیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا من و نارنگی کن

دیروز عروسکی که تو ۱۴سالگی مامانم برام خریده بود و دادم به دخترم🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟
حاجی برو ب فکر انتخاب رشتت و تیزهوشانت و اینچیزا باش وجدانا

ادمی که تو این سن به فکر این چیزاس ذهنش از درس خالیه

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟