2737
2734
عنوان

فک کنم از شدت دوست داشتن به جنون رسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 26 پست

بهار جان اقتضای سنتونه، میدونم الان متوجه حرفم نمیشی ها، چون تک تکمون این روزهارو تجربه کردیم ولی بعد ی مدت خودت این تاپیکت رو ببینی خندت میگیره😅

اگرم احیانا زیاد درگیر این افکارات شدی، سرت رو با درس و یا هر چیزی که دوست داری گرم کن تا به وقت مناسبش... 

ان شاءالله همیشه بدرخشی عزیزم

من دارم روی خودم، برای خودم، توسط خودم کار می‌کنم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگران نباش از هیجانات زیاد بلوغه منم بخدا مثلا میرفتم تو پارک از هر ۱۰پسری که میدیدم به دختر داییم میگفتم چقدر شبیه اونه اونم میگفت تو دیگه واقعا رد دادی 🤦‍♀️

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
2740

به خاطر سنته 

چهار روز دیگه میخندی به این روزات

میگن زمانی که حضرت موسی به کوه سینا میرسه،خطاب به خداوند میگه:اَرَنی به معنای ببینمت،درجواب میشنوه :لَن ترانی،هرگز نخواهی دید.حالا سعدی با نگاه عاقلانه میگه:چو رسی به طور سینا ارنی مگو و بگذر که نیارزد این تمنا به جواب لن ترانی!.حافظ به این مسئله نگاه عاشقانه داره:چو رسی به طور سینا ارنی بگو و بگذر تو صدای دوست بشنو نه جواب لن ترانی:).اما مولانا.. وای از مولانا🥹:ارنی کسی بگوید که تو را ندیده باشد تو که با منی همیشه چه تری چه لن ترانی❤️خداجون قربون کرمت دست همه بنده هاتو محکم بگیر مثل همیشه:)