2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره من  دخترم ۱۰ ماهه بود با بار اولم باردار شدم ناخواسته  پسرم الان ۶ سالشه

خدا حفظشون کنه تاثیری روی شیرت نداشت من قرص مصرف میکردم اما میترسم یکمی هم علائم دارم باید برم بی بی بخرم مطمعن شم

2740

نه عزیزم تاثیری رو شیر نداره

حتی دکترا میگن مادر حامله میتونه شش ماه یا حتی کل ۹ ماهو به بچه شیر بده ولی چون حامله هست و خیلی بدنش ضعیف میشه اینطور میگن تا سه چهار ماه اول بارداری بیشتر شیر نده

ناخواسته باردار شدی؟ من پسرم ۱۴ ماهشه، بارداری ناخواسته کابوسم شده🤐🤦‍♀️

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

تازه اون خانم مجریه بود المیرا شریفی اگه اشتباه نگم اسمشو .تو برنامه خندوانه تعریف میکرد که پسراشو یکی اول سال یکی هم آخر همون سال به دنیا آورده بود یعنی تو یه سال دوتا پسراشو به دنیا آورده بود

نه عزیزم تاثیری رو شیر نداره حتی دکترا میگن مادر حامله میتونه شش ماه یا حتی کل ۹ ماهو به بچه شیر بد ...

من بله شک دارم که باشم باید برم بی بی چک بخرم قرص میخوردم چند ماه اما این ماه استرس دارن فک میکنم باردارم