2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی دارم عذاب میکشم بردتم توبیابون تاتونست کتکم زد دماغ دهنم پرخون بچمم توماشین

بگو دروغ میگی😭

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
چرا اگر دوست داری تعریف کنی

امشب خونه باباش بودیم بعددیدم دم در داره میگه میخنده رفتم ببینم کیه فک کردم پسرهمسایس دیدم بادخترهمسایشون بزرگم بودمیگفت ومیخندید منم ناداحت شدم بش گفتم براچی بلندیلندمیگفتی ومیخندیدی گف خب دخترهمسایمونه گفتم خوبه منم باپسرهمسایه همینطوربگم بخندم گف پس تو بخ من شک داری وبردم توبیابون تامیتونست کتکم زد

2740
ن بقران مگه مرض دارم دروغ بگم

کاش بتونم ۱۸چرخ همسایه مون رو ازش بگیرم بیام چندبار از روش رد بشم با آسفالت خیابون یکیش کنم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
بیابون چرا 

جایی ک کسی نباشه بچمم انداخته بودتوبیایون هزاربارگفتم گوخوزدم غلط کردم جون بچم من دیگه حرف نمیزنم فقط بچموبیار میگف نه میدارم سگابخورنش ینیا مردم مرگ وبه چشمام دیدم هیچوقت هیچوقت هیچوقتتتتتت حلالش نمیکنم برااین ک ۳ساله ازدواج کردیم تواین سه سال همش کتک خوردم 

من حتی ی شب قبل زایمانم کتک خوردم بخاطرلچمم تحملشومیکنم.

برای چی آخه کتک میزنه

2706