2752
2734

شکایت کردم جلسه برگزار شد رای به نفع من شد ۸ روز گذشته اصلا از کارفرما خبری نیست کلا ۱۵ روز وقت دادن برای اعتراض ‌. به نظرتون شماره کارت و حکم براب کارفرما بفرستم یا صبر کنم مدت اعتراض بگذره

به تو نمیزنن به کساب دولت میزنن بعد میدن به تو

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نخیر 

روند قانونی رو طی میکنی؛ شما که حکمت رو گرفتی پس دقیقه نود کار رو خراب نکن

بعدم روز اول تامین خواسته میزدی که طرف از لحاظ مالی و امنیت پولی تحت فشار قرار بگیره

خدایا من چشمام میبندم و تو زندگیم رو با رنگ‌های خودت نقاشی کن😍💫
یعنی چی تامین خواسته 

یعنی اگه بحث مالی داشتین با طرف؛ قبل شکایت عنوانی تحت تامین خواسته میزنی بعنی من برای خواسته‌ای که میخوام میترسم این شخص اموالش رو انتقال بده یا خودش رو از لحاظ مالی صفر کنه؛ من مثلا ۵۰ تومن ازش میخوام و ۵۰ تومن از وسایل این شخص تو تامین خواسته من حفظ بشه مثلا ماشینش ازش گرفته بشه

این رو میزدی با مدرک پولی یا مالی که ازش میخوای

تا زمانیکه دادگاهت برگزار بشه اموالش تا همون مقدار توقیف میشه 

خدایا من چشمام میبندم و تو زندگیم رو با رنگ‌های خودت نقاشی کن😍💫