2737
2734

دوستای خوبم لطفا راهنماییم کنید 

من دو ساله ازدواج کردم خونه پدرمینا یه شهر دیگست منم اینجا کسیو ندارم دلم برای خونوادم تنگ میشه به بهونه اینکه مامانم میخواد ترشی بذاره یا سبزی سرخ کنه یا اصلا دلتنگ همیم میگه بیا یه هفته بمون خونمون مثلا شاید سالی دوبار اتفاق بیوفته من میرم یه هفته میمونم خونه بابامینا بقیه موقع ها با شوهرم میریم و با هم برمیگردیم یکی دو روزه جدا از اینکه واقعا منو شوهرم دلمون برای هم تنگ میشه مثل بیشتر زن و شوهرا

شوهرمم سخت راضی میشه اولش میگه نرو بعدا هی اصرار میکنم برای اینکه دلت نشکنه قبول میکنه از طرفی وقتی به مامانم میگم نمیام بمونم همسرم راضی نیست اوقات تلخی میکنه شروع میکنه منو با دیگران مقایسه کردن که تو خونه ما نمیای بمونی و ..🥲

الان واقعا سر در گمم ...الان که اومدم فردا میخوام برگردم خونمون و تو این یه هفته علی رقم اینکه ایتجا بهم خوش گذشته و جز محبت چیزی ندیدم اونقدررر دلم برای شوهرم تنگ شده که باورتون نمیشه دو کیلو کم کردم😐😑همش میگم نکنه کارم اشتباهه یه هفته خونمون نیستم از طرفی میگم شوهرم بد عادت میشه بذار منم یکم خوش بگذرونم با خونوادم

لطفا نظرتونو محترمانه بگید کارم درسته یا نه

❤️

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم یه هفته زیاده شنبه برو چهارشنبه برگرد که اخر هفته با همسرت باشی مگر اینکه همسرت هم اخر هفته با خونواده یا دوستاش برنامه داشته باشه و ۷ روز کامل بمونی.

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
2728
2738

فقط میگم شوهرتو تنها نزار با خودش برو و با خودش برگرد مادرت باید به خودش بقبولونه که شما ازدواج کردین و الان شما زن مردمین نباید زور بگه 

آرزو دارم ناخواسته به دست آوری آن چيزهايی را که خواسته هایت هستند… آن گونه که با خود بياندیشی : آيا کسی برايم آرزويی کرده است … ؟! هی پاک می کنم… هی می نويسم… املايم بد نيست ! از تکرار اسمت لذت می برم… ولی تو مرا جا گذاشتی بین اینهمه هیاهوی زندگی😓

من همسرم مشکلی نداره خودم دوسندارم برم دلم تنکگگ میشه ده ساله شهر غریبم شاید یکی دوبار پیش اومده که باهم بریمو من یه کم بیشنر بمونم در حد یکی دو روز

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

واقعا راه دور این مشکل رو داره خواهر منم میاد گاهی تا ده روز میمونه هم ما اینور ناراحتیم از دوری هم اون . واقعا دارم میبینم که چقدر اذیت میشه . من خودم مجردم اما فکر میکنم هیچ وقت شوهرم رو تنها ندارم . البته باز نمیشه پیش بینی کرد 

دل پدرومادرتونشکن ولی یاسعی کن باشوهرت بری یا تنهارفتی بعدازدوروز برگرد بگو کاری پیش اومده یامهمون میخوادبیاد

گاهی بایدنبخشید کسی راکه بارهااورابخشیدی ونفهمید...گاهی نبایدصبرکرد...بایدرهاکردورفت تابدانندکه اگر ماندی رفتن رابلدبوده ای...گاهی برسرکارهایی که برای دیگران انجام می دهی بایدمنت گذاشت...تاآن راکم اهمیت ندانند...گاهی بایدبدبودبرای کسی که فرق خوب بودنت رانمیداند...وگاهی بایدبه آدمهاازدست دادن رامتذکرشد!آدمهاهمیشه نمی مانند...یکجادررا بازمیکنند...وبرای همیشه می روند...
2706