2733
2734
عنوان

کارگاه‌ فرزکاری

123 بازدید | 20 پست

گسی ک فوق لیسانس داره عاقلانست با کسی ک کارگاه تراشکاری یا فرزکاری داره ازدواج کنه تحصیلاتشم فوق دیپلمه ؟ پسرخوبیه ولی شغلش رو واقعا دچارتردیدم..خیلی سخته...دوتابرادراش تحصیل کرده هستند و شغلای دولتی دارن

اشکالش چیه

مرد باید پول درار باشه تحصیلات چیست

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

چ ربطی داره😐

من میشناسم خانمه دکتره 

شوهرش دیپلم 

خیلیم خوشبختن

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا ؟من خیلی درگیر این موضوع بودم ک ایا اصلا شروع این رابطه منطقیه

من خودمم ارشدم همسرم فوق دیپلم تا دکتری هم میخونم 

رابطمون عالیه شکر خدا 

به درک و شعور طرفت نگاه کن 

ب خدا دیدم طرف مدیر بانک بود دست ب زن داشت شعور آدما ب تحصیلات نیست ک 

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2740
من خودمم ارشدم همسرم فوق دیپلم تا دکتری هم میخونم  رابطمون عالیه شکر خدا  به درک و شعور ...

خداروشکر گلم ..من اطرافیانم خیلی ادما‌رو ازروی تحصیلاتشون میسنجن و ب صورت کلی مسخره میکنن. ولی خودم میخاستم کمی رفت وامد‌کنم گفتم شایدم خوب باشه. درکل فقط یه تحصیل رو باب کردن همه همونو میبینن ...کمی‌ موقعیت اجتمایشون باهم فرق داره درکل‌کارمندا وشغلای ازاد .من خیلی خیلی ناراحتم و دجارتردید ازانتخابم دراینده.خدا کمکم کنه.مرسی بازم

خداروشکر گلم ..من اطرافیانم خیلی ادما‌رو ازروی تحصیلاتشون میسنجن و ب صورت کلی مسخره میکنن. ولی خودم ...

قربونت عزیزم 

انشالله بهترینا برات رقم بخوره 

اتفاقا شغل آزاد درآمد بالاتر داره. تایم آزاد بیشتر داره 

من همسرم درآمدش از کارمند خیلی خیلی بیشتره 

تایم آزاد بیشتر مسافرت راحت تر میریم در کل مزیت های زیادی داره شغل آزاد 

درود بر شما، خیلی کلی گفتید، اگه با شخصیت هستند و اخلاقشون هم اوکیه به این فکر کنید که بعد از ازدواج ...

مرسی عزیزم. شغلش رو گفتم در کل خیلی تردید دارم ازنظر جایگاه اجتماعی ،دانشگاه دیگه فک نمیکنم برن . ولی درامدشون خوبه

قربونت عزیزم  انشالله بهترینا برات رقم بخوره  اتفاقا شغل آزاد درآمد بالاتر داره. تایم آز ...

فدات .خیلی برام دعا کن ،چون خودم باید تصمیم نهایی روبگیرم .دقیقا درامدشون بهتره ولی نمیدونم چرا بعضا ادما‌ مسخره میکنن تفاوت مدرکها رو باهم . خداروشکر گلم خوشبختی یه حسه . دعا کن منم ب اون حس برسم

2706