2733
2739
دخترم با کوچکترین مریضی سرفه شبانه میگیره تو روز شاید دو تا سرفه هم نزنه ولی سرشو که میذاره رو بالش سرفه هاش شروع میشه انقدر دکتر رفتم وداروهای مختلف رو رو این بچه امتحان کردم خسته شدم
داروهایی که خورده : زادیتن کتوتیفن شربت پروسپان دکسترومتروفان اسپری سالبوتامول و کرومولی ولی تاثیری نداشتن میدونم نهایتش که پیش فوق تخصص هم ببرمش بهش یه اسپری میده که احتمالا کورتون هم داره به خدا دیگه خسته شدم دیشب من . باباش تا صبح بیدار بودیم خیلی رعایت میکنم دائما بخور سرد بالا سرش روشنه و رختخواب و لباساشم همیشه الیاف طبیعی توی تغذیه هم که خیلی مراعات میکنم
شما هم موردی مثل من داشتین؟ تورو خدا بیاین از تجربه هاتون بگین دیگه نمیخوام دکتر ببرمش خسته شدم بچه ام خیلی عذاب میکشه
لوزه سوم و پلیپ بینی هم داره که دکتر گفته تا6 سالگی خوب میشه آخه دیگه باید چه کار کنم که نکردم........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بیداری سرفه نداره
بعضی وقتا اینجوری میشه مامان آوینا جان زادیتن بهش میدم که همون خارجی کتوتیفن هستش ولی تاثیری ندیدم
آویشن رو مثل پودر بریزم تو بخور؟
رها جان دخترت چند وقتشه؟
من هم دقیقاً همین مشکل رو با دخترم ( 19 ماهشه) دارم . کل پاییز و زمستون رو این طوری بود همه داروها رو هم امتحان کردم .... چند وقت خوب بود الان چند شبه باز هم شب تا صبح سرفه می کنه... هیچ علامت دیگه ای نداره که بگم سرما خورده... فقط بی اشتهاست...
من هم مثل شما دیگه نمی خوام ببرم دکتر و دارو و اسپری استفاده کنم... امشب می خوام به دونه و چهار تخمه بهش بدم دفعه پیش به اینها جواب داد و سرفه هاش کم شد.
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2740
سلام دختر منم همین طور بود
نهایتا چارش همون کورتونه من به دکتر اعتراض کردم که کورتون واسه بچه ضرر داره کلی دعوام کرد که بچه داره گلوش پاره میشه خودت بودی می تونستی تحمل کنی دیدم راست میگه تازه ممکنه تارهای صوتیش هم آسیب ببینه و از طرفی اسپری کورتون سیستمیک نیست و عوارضش کمترر از قرص و آمپوله
بخور خیلی خیلی مهمه
بعد از 7 سال هم مشکلات خود به خود برطرف شد و الان بیشتر از یک ساله که مشکلی ندارم
گل و گیاه و حیوون خونگی هم ممکنه تشدیدش کنه
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2706