2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اول جلد بعد منگنه چون با وجود منگنه هوا میره زیر جلد چسبی ها

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2738

والله منم گیر کردم من پرسیدم فنر کنیم و کاغذ بذاریم  میگن فنر کنید دوتا از کتاباشو ریاضی و نگارش فارسی

ولی کاغذ نذارید داخلش حالا نمیدونم چیکار کنم

حتی معلم جدید هم داره میاد ولی معلوم نیست کیه.جلسه نگرفتن گروه نزدن که ما بدونیم چیا باید بخریم

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  

کلاس اولی فقط فقط سیمی کن 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
اول منگنه. بعدم منگنه خیلی بده کتاب کامل باز نمیشه. از همه بهتر سیمی کردنه 

سیمی برای پسر بچه هم خوبه ؟آخه میگن بعداز چند وقت ورقه ها کنده میشن

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
والله منم گیر کردم من پرسیدم فنر کنیم و کاغذ بذاریم  میگن فنر کنید دوتا از کتاباشو ریاضی و نگار ...

منظورت از فنر چیه همون سیمی کردن ؟یا اینم جدیده ؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
2706