2733
2734
عنوان

فردا بالاخره انتظار ۶ ساله ی ما به سر میرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از کانادا می‌آید ایران؟

چند ساله اونجایی؟

عزیزم سخت نیست زبون اینجارو بلد نیستید؟ 

یه سوال 

اونایی که مهاجرت میکنن باهاشون چجوری تو مدرسه درس یاد میگیرن؟ درسای ایران رو یاد میدن؟ یا اون کشور؟ 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا امام زمان(عج) صلوات بفرستید .الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عزیزم میایید پدر مادرتون رو ببینید؟دختر تونو تاحالا ندیدن؟

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
ممنون عزیزم ما چند روزی میشه برگشتیم از ایران    

پس کجا میخوایید برید

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
عزیزم میایید پدر مادرتون رو ببینید؟دختر تونو تاحالا ندیدن؟

بله عزیزم

تاپیک قدیمیه ما برگشتیم چند روز پیش   

مادر و پدرم رو دیده بود ولی باقی خانواده رو نه خاله و دایی و عموش رو ندیده بود

Second Baby is loading 👶🏻

سلام عزیزم چشم دلتون روشن سفرتون بی خطر خوش بگذره💙💙

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
بله عزیزم تاپیک قدیمیه ما برگشتیم چند روز پیش     مادر و پدرم رو دیده بود ولی باقی خانو ...

عزیزم پس چرا تاپیک الان اومده برامون واسه شهریورماهه

ممنون عزیزم ما چند روزی میشه برگشتیم از ایران    

عزیزم 😍خوشبگذره بهتون🌹

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید