2733
2739

سلام

خیلی خوشحالم و ذوق دارم و جز سایت جایی رو نداشتم برای خالی کردن هیجانم ( چون کسی در جریان سفر ما نیست )

برای همهههه ی کسایی که تو غربتن ارزو میکنم این لحظه رو و امیدوارم به زودی دیدارهاتون تازه بشه 😍

دخترم هم بیشتر از من ذوق داره برای دیدن خانواده ای که تا حالا ندیدتشون جز از پشت گوشی

برامون دعا کنین سفرمون رو به سلامت بتونیم بریم چون باردارم و خیلی استرس دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻

بسلامتی برید انشالله

ایران نیستی؟

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

عزیزم حالت خریدارم صدقه بزار کنار آن شاءالله به سلامت برید برگردین حسابی بهتون خوش بگذره 🤩 مواظب خودت باش 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم حالت خریدارم صدقه بزار کنار آن شاءالله به سلامت برید برگردین حسابی بهتون خوش بگذره 🤩 مواظب خو ...

مرسی دوست خوبم 😍

چشم حتما 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم خوبی؟

باز رفتی غیب شدی تو؟😒😂

بارداااااری؟؟😍

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

نمیدونم کاربریتونو اشتباه سرچ کردم یا کاربریتون واگذر شده به یکی دیگه اخه اسم دخترتونو زدید شانا

ما همون مایایی هستی ک من میشناسم یا نه؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

سلام تاپیک راجب مهاجرت کانادا زده لودین، گفتم اینجا سوال کنم، زودتر جواب بدین

برای مهاجرت کاری، کارشناس ارشد حسابداری دارن، ده سال اینجا سابقه کار دارن تو شرکت بیمه،زبان هم بلدن، چجوری اقدام کنن بهتره؟ وکیل معتبر کجا گیر بیارن؟

2738
سلام عزیزم خوبی؟ باز رفتی غیب شدی تو؟😒😂 بارداااااری؟؟😍

سلام هستی جان

ارهههه

خوبم قربونت تو خوبی عزیزم

اسم نلی رو نوشته بودم برای دومی جای اسم رو اشتباه وارد کردم فک کنم 🤭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام هستی جان ارهههه خوبم قربونت تو خوبی عزیزم اسم نلی رو نوشته بودم برای دومی جای اسم رو اشتباه ...

وای😍مبارکت باشه عشقم به سلامتی بیاد بغلت خیلی خوشحال شدم❤️

وای چ اسم قشنگی داره دخترت     اسم دومیو چی میزاری

ممنونم عزیزم

فعلا با همسر و دخترم رو نووا nova و نایلا nyla به توافق رسیدیم و همچناااان میگردیم   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706