2737
2734

تازه 5 روز از وقت پریودم گذشته اما مثل همیشه با بی بی چک منفی مواجه شدم  

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...

وای خدا چقدر دنیا عجیبه

من دیروز با گریه وزاری ودست وپای لرزون بی بی چک گذاشتم از ترس جرئت نداشتم نگاه کنم جوابش چیه وقتی دیدم منفیه اشک شوق میریختم

ان شاالله خدا به هر که دلش بچه میخواد وشرایط داره بده هرکه هم شرایط نداره ان شاالله ناخواسته باردار نشه

گاهی تابدتر نشه بهتر نمیشه🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای خدا چقدر دنیا عجیبه من دیروز با گریه وزاری ودست وپای لرزون بی بی چک گذاشتم از ترس جرئت نداشتم ن ...

درسته عزیزم. منم یه زمانی مثل شما بودم. ولی الان بی بی چک مثبت شده برام یه آرزو

2740
ان شاءالله ماه بعدمثبته عزیزم،غصه نخورواسترس نداشته باشه اول ازهمه آرامشت مهمه

نه اتفاقا استرس ندارم اما چون 5 روز عقب انداختم گفتم بی بی بزنم. بازم خورد تو ذوقم. باید 10 روز بعد میزدم  

ازمایش بده ۰ند روز بعد مطمعن تره اسی من کیت مدیکور گرفتم فقط چند تا فلش آبی داره اصلا حروف c و T &n ...

یکم صبر میکنم بعدش حتما میرم. قطره چکانیه؟

عنوان تو خیلی قشنگ نوشته بودی مردم از خنده   بی بی چکای منم همیشه بهم فحش میدن   &n ...

مرگ بر بی بی چک منفی 

یکم صبر میکنم بعدش حتما میرم. قطره چکانیه؟

ن گلم قطر چکونی نیست کیت مدیکوره مارکش اندازه انگشتمه قدش بعد ی قسمت آبی داره سمت بعدش چند تا فلش آبی داره خط c و اینا نداره الان باید بازش کنم یا همون فلش و بزنم تو اردار

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2706