2737
2734
باید بذاری توی آب جوش البته بدون.قسمت سرشیشه من با آبگرم میشستم مشکلی هم پیش نیومده
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پشت بسته معمولا نوشته عزیزم من چن بار گرفتم اینجوری نوشته بود که توی ظرف آب بریز جوش که اومد شیشه رو بذار داخلش بعد چن دقیقه برش دار البته من اینکارو نمی کردم با آبگرم میشستم چن بار سرشیشه رو هم همینطور
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
سرشیشه چون پلاستیکیه نمیشه بذاری داخل آب جوش که بجوشه باید با آبگرم بشوری خوب
نه عزیزم آب نمیشه با آبگرم هم بشوری مشکلی پیش نمیاد آب جوشببیار چن بار داخلدشیشه رو باهاش بشور نگران نباش من هیچ وقت نمیجوشوندم با آبگرم میشستم خداروشکر مشکلی هم پیش نیومده
2738