2752
2734
عنوان

چطور با خیانت کنار بیام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 67 پست
😔قلبم بی قراره بگو چه کنم 💔🥺

کاش پیشم بودی بغلت میکردم 

میدونم الان چ حالی داری

فقط گریه حالتو بهتر میکنه 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

ببین یه سری زندگیا هست طرف بیشعوره دست بزن داره فحاشه ولگرده معتاده خیانتکاره همه پوئنای مثبتو داره ماشاالله 😏

ولی یکسو میبینی زندگیش خوب شوهر اوکی خانواده اوکی با خانواده همسر خوبه اینم نمیگم صد در صد ولی اینو باز میشه یکاریش کرد...

منظورم از شوهر اوکی ک به هیچ‌وجه دوست نداره زندگیش بپاشه

یا پشیمون میشه زندگیشو درست میکنه

پناهم باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخداوندی خدا من هیچی براش کم نذاشتم  خودش هیچ تلاشی نمیکنه  فقط سکوت

عزیزم تو هیچ مشکلی نداری آدما کثیف شدن دیگ شرافت و هیچی ندارن 

ما تو زمانه بدی ب دنیا اومدیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید 
ببین یه سری زندگیا هست طرف بیشعوره دست بزن داره فحاشه ولگرده معتاده خیانتکاره همه پوئنای مثبتو داره ...

از چشمم افتاده تموم خوبیاشو بدی میبینم دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

نگاه اگه خیانت می‌کنه ترکش کن چون بازم این کار رو می‌کنه من مامانم بعد سی سال زندگی مشترک داره از پدرم جدا میشه چون خیلی به مادرم خیانت کرد الانم مادرم بخاطر این همه سال غصه و سکوت مریض شده ترو خدا اینکار رو نکن چون تو هم یه روز با این همه غصه و ناراحتی مریض میشی

گاهی باید بخاطر خوبی آدم ها یهس ری بدی هاشون رو فراموش کنی و چشم ببندی .خیانت چیز عادی نیست و خیلی ب ...

من که موندم و فرصتو دادم خیر سرم 

ولی واقعا از چشمم افتاده جایی تو قلبم نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش پیشم بودی بغلت میکردم  میدونم الان چ حالی داری فقط گریه حالتو بهتر میکنه

😔😭دیشب مثل ابر بهار گریه کردم ، دیگ جووون ندارم بببین می‌خوام جیغ بزنم، بیا بغلم کن گریه کنم تا بمیرم 

خواب دیدم آسمان از چشم ماه افتاده بود ♥️
من که موندم و فرصتو دادم خیر سرم  ولی واقعا از چشمم افتاده جایی تو قلبم نداره

حالاکه موندی سعیتوبکن

مغذرت خاهی کرد؟ رابطشون قط شده؟

وقتهف شوهر داشت دیگه ،پول ازشوهرت گرفته؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
😔😭دیشب مثل ابر بهار گریه کردم ، دیگ جووون ندارم بببین می‌خوام جیغ بزنم، بیا بغلم کن گریه کنم تا بم ...

توی عقدی؟

چرامیخای ادامه بدی؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
حالاکه موندی سعیتوبکن مغذرت خاهی کرد؟ رابطشون قط شده؟ وقتهف شوهر داشت دیگه ،پول ازشوهرت گرفته؟

اره معذرت خواهی کرد 

ولی دردی از من دوا نشد 

نمیدونم قط شده یا نه مطمئن نیستم ازش 

احتمالا گرفته باشه شوهرم که میگه نه 

ولی من اعتمادی به حرفاش ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ککثافت های هرزه اینا دیگه کی هستن شوهرت چکارست وضعش خوبه؟

نه پول نداره 

دوتا هرزه به تمام معنا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706