2733
2734
عنوان

چطور با خیانت کنار بیام؟

1383 بازدید | 67 پست

پارسال اینموقع من خوشبختترین بودم

۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ شب تموم زندگیم پوچ شد.

نمیتونم کنار بیام 

عرضه طلاقم ندارم 

هیچکسم پشتم نیست همه میگن بساز زندگیتو درست کن 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
کنار بیای بی عرضه‌ای

الانم یه ادم کاملا بی عرضه ام ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه داری چند ساله ازدواج کردی؟

اره 

۴ سالو نیم عروسی کردیم 

۷ سالو نیمه باهمیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا میگن بساز  مشکلت با شوهرت فقط خیانته؟

فقط خیانت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو این زندگی بمونی بی عرضه ای  کاملا منطقی حقتو ازش بگیر و ترکش کن

دلم خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706