2737
2734
عنوان

خیلی خستم بریدم نفسم بالا نمیاد

150 بازدید | 16 پست

خیلی تنهام  تو شهر خانواده شوهرم زندگی میکنم ازشون هیچ وقت خیرو مهربونی به من نرسیده ده روزهبچم مریضه افتاده رو‌دستم یه پام خونس یه پام دکتر و بیمارستان دوتا بچه کوچیک  دو سال و چهار سال دارم همسرم تا شب سرکاره. بس استرس کشیدم دارم غمباد میگیرم 

از یه طرف بچم جلو چشمم داره مث شمع اب میشه نمیدونم چکار کنم براش از طرفی دوتا کوچیکا اینقد اذیتم میکنن که دارم خفه میشم عصبی شدم‌ خیلی حالم بده هیچ کس درکم نمیکنه چقد شرایطم بده 

چقد گوشت تلخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یک لحظه هم حاضر نیستن قبول کنن

خب پاشو جمع کن برو سمت خونوادت یه مدت

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
مشکل بچت چیه؟

نمیدونم تب کرده بود و بیحال شده الان هرکار میکنم لب به ابو غذا نمیزنه شب تا صب ناله میکنه  نمیدونم چکار کنم تا صب هر یک ساعت از صدای ناله هاش بلند میشم

چقد گوشت تلخ
خب پاشو جمع کن برو سمت خونوادت یه مدت

اونجا هم بچه هام خیلی اذیت میکنن تازه اودم از اونجا 

اصلن با بچه کوچی هیج جا جا ندارم بچه هام موقع شیطونیظونه خیلی خرابکاری و اذیت میکنن

چقد گوشت تلخ
2740
اونجا هم بچه هام خیلی اذیت میکنن تازه اودم از اونجا  اصلن با بچه کوچی هیج جا جا ندارم بچه هام ...

خدا صبرت بده😢 

دیگه مجبوری صبوری کنی چاره چیه. همه ما از این روزا داشتیم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
دلم میخواد گریه کنم  جیغ بزنم و فرار کنم برم یه جایی که چن ساعت فقط مال خودم باشم

با شوهرت صحبت کن و کمک بگیر ازش.‌

اینجوری که نمیشه. 

2706