2733
2734

گفتن دروغ گفته نمیدونم قضیه‌شو

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

شاید بخاطر ک...شر گویی زیاد 

کانالم در تلگرام: konkuri_barname💚� گروه رقابتی تلگرام دارم که ۱۵ روز امتحانش رایگانه❤من پزشکی نمیخونم دوست عزیز؛ اگه میای اینو بپرسی نپرس🙂دانشجوی علوم پزشکی ام و پس از دانشجو شدن برای مشاوره و برنامه ریزی آموزش دیدم . الانم دو ساله که دارم برنامه مینویسم تقریبا ♥️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه تاپیک دیدم گفتن دروغ گفته ولی کاش اینجوری نباشه!خیلی ناراحت کنندس مااینجاانقدبه یکی اعتمادمی کنیم براش دعامیکنیم ازحال بدیاش بگه دلمون میگیره ازروزای خوبش بگه به اندازه ی خودش براش ذوق میکنیم بعدتهش سرکاری باشه!!!

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
2731
من یه تاپیک دیدم گفتن دروغ گفته ولی کاش اینجوری نباشه!خیلی ناراحت کنندس مااینجاانقدبه یکی اعتمادمی ک ...

آرره واقعا من فقط بخاطر اون میومدم سایت، 

۲۵ آذر :۷۳ کیلو🥴   وزن 
آرره واقعا من فقط بخاطر اون میومدم سایت، 

تاپیک آخرش گفتن دروغه نمی دونم کل داستانش هم دروغ بوده یا نه ولی توی یه برنامه اسمش یک زن بود یه تاپیک مال حدودا دوسال قبل گذاشته بود درمورد حاملگی و اسم نویان

من امروز اصلا سر نزدم سایت الان اومدم دیدم تعلیق شده هنگ کردم نمیدونم سر چی تعلیق شده ولی اصلا داستان زندگیش دروغ نبود مطمئنم 

درد دل با کس نگفتم درد من گفتن نداشت... خنده بر غم میزنم هر چند که خندیدن نداشت 😔خدایا دردی دارم تو دلم که نمیتونم به هیچ کس بگم حتی عزیزترین کس تو زندگیم... خدایا تا کی؟؟؟کمکم کن راهی نشونم بده😭 
2740

داستان دروغی مشخصه ما باهاش زندگی کردیم انگار من مطمئنم به خاطر قضاوت شدن ها گذاشت رفت 

درد دل با کس نگفتم درد من گفتن نداشت... خنده بر غم میزنم هر چند که خندیدن نداشت 😔خدایا دردی دارم تو دلم که نمیتونم به هیچ کس بگم حتی عزیزترین کس تو زندگیم... خدایا تا کی؟؟؟کمکم کن راهی نشونم بده😭 
داستان دروغی مشخصه ما باهاش زندگی کردیم انگار من مطمئنم به خاطر قضاوت شدن ها گذاشت رفت 

منم خیلی پیگیرش بودم

قضاوتی نمیکنم

اما تاپیک آخرش که وویس خوانندگی مهراد رو گذاشت و نوشت نمیزاره بخوابم یه کاربرا آدرس  یه کانال رو گذاشت و بهش گفت متاسفم برات که وویس رو ازینجا برداشتی 

نوشته بودن ۱۵ آپریل وویس تو اون کانال گذاشته شده

من که وویس مهراد رو نتونستم گوش بدم ببینم همونه که تو کاناله یا نه

اگه تاپیک رو پیدا کردم میزارم

خدا جونم خودت مواظب نی نی جونم باش 🌺لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🌺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12036842/%d9%88%d9%82%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d9%87%d8%b4-%d9%85%db%8c%da%af%d9%85-%d9%85%db%8c%d8%ae%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d8%a8%d9%85%d8%b5%d8%af%d8%a7

خدا جونم خودت مواظب نی نی جونم باش 🌺لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🌺
منم خیلی پیگیرش بودم قضاوتی نمیکنم  اما تاپیک آخرش که وویس خوانندگی مهراد رو گذاشت و نوشت نمی ...

نمیدونم  نمیخوام قضاوتش کنم شاید اشتباه فرستاده ولی بقیه حرفهاش رو قبول دارم راست بود کاش بود و توضیح میداد انشالله بیاد دوباره با یه شماره جدید و توضیح بده دلیل این کارش رو ولی چن ماه پیگیر بودم شبانه روز تو برای اسکول کردن مردم نمی تونی دائم الکی با یکی چت کنی شبانه روز بشینی سناریو بچینی ما باهاش زندگی کردیم من مطمئنم حرف هاش راست بوده دلیل اون ویس رو واقعا نمیدونم ولی این مدت واقعا قضاوت شد و ناراحت بود از این حجم از توهین