2733
2739

خیلی فحشا بوده به افرادی که لایقش بودن ولی بخاطر مصلحت نگفتم

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیلی عوضی هستی زشت و بیریخت و احمق ..... بوووووق بوووق

به مدیر مدرسمون الهی خیر نبینه  

میشه واسه ی دوستم یه فاتحه بخونی؟:)همچو حافظ همه شب ناله و زاری کردیم کای دریغا به وداعش نرسیدیم و برفت..!
2731

بگم اگه جلوی مادرت وا می‌ستاید الان کنار هم با عشق زندگی میکردیم ن تو زندگی جهنمی بی عشق 

لعنت ب مادرش 

میدونید چرا نیلوفر تو مرداب گل میده؟چون به همه ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه زیبا بودشاد بود، قوی بود و امید داشت🪷💕🥲

ازدواج و حاستگاارررجرا تدارم ای خدااا ، دلم میخاد  برم ازینجا ، خستم تو خونه ، خستم مخدودیت

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2740
خودم به پدرم که دیگه در قید حیات نیستن دوست داشتم بگم که خیلی دوستش داشتم اما هیچ وقت نگفتم متاسفانه ...

الان واسشون دعا کنین یا قرآن بخونین اینجوری دوست داشتنتون میرسه و متوجه میشن

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

به خواهرم.

از هفته قبل کلی اصرار کرد بیا خونم.

دیشب که رفتم غذای پنج روز پیش جلوم گذاشت.

بخدا از دیروز دل و معدم بهم ریخته😔😔😔

می‌خوام به وقتش بگم دیگ خونت نمیام چون کارت اصصصلا قشنگ نبود

حرفی ندارم یعنی دلم نمیخاد ک بگم فقط دلم میخواد یکی باشه انقد پیشش گریه کنم خالی شم بدون اینکه بپرسه چرا..

مامان!میدونم اینو هیچوقت نمیبینی ولی کاش میتونستم بیام یه دل سیر تو بغلت گریه کنم و هیچی نگم
2706