2752
2734
عنوان

میشه امشب واسه مادرشدن ما منتظرا از ته دلتون دعاکنین؟🥲❤️❤️❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 70 پست
خوشبخت و عاقبت بخیر باشی مهربانو التماس دعا دارم

همچنین گلم  خدا بهتون فرزندانی اهل صالح عطا کنه💚💚💚

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
مرسی قشنگم از دعای زیبات الهی که شمام نی نیتو به سلامتی در آغوشت بگیری و بشه چراغ دلت عاقبت بخیر بش ...

دورت بگردم ،آمین 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی که هم خودتون هم بچه هاتون خوشبخت و عاقبت بخیر باشین همیشه

ممنون مهربون💚💚💚

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
آها ممنون گلم،ب نیت خودمو خودت دارم صلوات میفرستم کلیم دعا کردم برات🌹

مرسی عزیییزدلم

الهی که به هرچی میخوای به بهترین نحو ممکن بهش برسی و عاقبتت بخیر باشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی قشنگم؟🥲❤️
عزیزدلم ان شالله جفتمون همین امسال صاحب خونه های بزرگ و شیک و خوشگل بشیم تو منطقه ای که دوس داریم&nb ...

پیام قبلی مو بخون، مرسی عزیزم الهی امین و با شادی و عشق کنار خانوادمون داخل خونه هامون زندگی کنیم و همه کسایی که مستاجرن

هرکسی رشته ش راجب معماری طراحی دکوراسیون داخلی هرچی میدونید بهم بگید براتون دعا میکنم🙏
ممنونم عزیزم ان شالله❤️

💚💚💚

نتونستم لایک کنم ولی از ته ته دل برای تو و همه ی کسایی که منتظرن خدا بهترین و صالح ترین و خوشگل ترین ...

ببخشید ندیده بود پیامتو قشنگم

مرسی مهربوووونم الهی آمییین🥰

ای جااانم خداروهزار بارشکر به حاجتت رسیدی😍

چشم فقط یکم بیشتر توضیح میدی راجع بهش؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی قشنگم؟🥲❤️

والا من خودم کسی بودم که دکترا میگفتن امکان بارداری برای تو صفر هست و حتی زیر صفر 

به شدت تنبلی تخمدان داشتم و یکی از تخمدانها هم اصلا کار نمی‌کرد  و رحم پر بود از کیست های کوچیک و بزرگ.یعنی بدتر از این نمیشد .هر دکتری میرفتم زمان مجردی، میگفتن اگر خواستی ازدواج کنی  حتما تو خواستگاری بگو که هیچوقت بچه دار نمیشی 

منم وقتی با همسرم به نتیجه رسیدیم یکروز براش گفتم 

اونم گفت خیالی نیست هرچی خدا بخواد 

خدا شاهده من با اولین نزدیکی باردار شدم 

طوریکه تا سه ماه خبر نداشتم باردارم و عادت داشتم بخاطر تنبلی تخمدان پریود نشم تا اینکه حالم بهم خورد  یه روز و به زور همسرم رفتیم آزمایش بارداری دادم .

رفتم پیش دکترم و گفتم باردارم می‌گفت محال ممکنه حتما اشتباهی شده ....

از معجزه خدا غافل نشید 

الان دو تا وروجک دارم که از در و دیوار خونه بالا میرن ، این غذای اونو میخوره اون موهای اینو می‌کشه و ....

2706