2737
2734
عنوان

بی حرمتی شدید خاله ی همسرم

1198 بازدید | 39 پست

من متاسفانه در سن نسبتا کم ازدواج کردم و اصلا قصد توصیه کردن و یا رواجش رو ندارم چون به شخصه صد در صد مخالف همچین قضیه ای هستم اما موضوع اینجاست که اگه تاپیک های قبلیم رو هم بخونین متوجه میشین منو همسرم رابطمون نسبتا خوبه و باهم دوست هستیم و خانواده درجه یک ایشون هم حالا بدنیستن اما اقوام ایشون منو بسیار اذیت میکنن من میخوام همسرم جواب بده ایشون هم ازم حمایت میکنه ولی میگه خودت باید از خودت دفاع کنی ولی من میترسم حرمت شکنی شه سه روز پیش خونه مادرشوهرم بودم و یک داستان جدید ساختن لطفا قضاوت نکنین و فقط کمکم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خب بعدش ؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2706