2737
2734

حراست کاری نداره فقط بگین بنظرتون ضایه‌س یا ن😘

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بپوش ببینم بگم

میخوام بخرم تازه

نمیدونم با مانتو چه رنگی خوب میشه

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
2740
من خریدم پشیمون شدم واسه دانشگاه به لباسام نمیومد😂😂

منم گیر اینم با چه مانتویی خوب میشه😂😂

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
منم گیر اینم با چه مانتویی خوب میشه😂😂

دقیقا من فکر کردم به همه لباسا میاد اومدم خونه پوشیدم دیدم نه باباااااا اصلا قشنگ نیستن ترکیبشون😂 خوب شد خانومی پس گرفت😂🤣

اگه دست رو چشمات گذاشتی..دستات خونین!
دقیقا من فکر کردم به همه لباسا میاد اومدم خونه پوشیدم دیدم نه باباااااا اصلا قشنگ نیستن ترکیبشون😂 خ ...

با مانتو شبیه پیرهن مردونه امتحان نکردی؟😂

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
با مانتو شبیه پیرهن مردونه امتحان نکردی؟😂

ن ولی ببین من کلا مانتو هام کوتاهه بعد این مام استایل و مام فیت هام باید با لباسای کوتاه پوشید دیگه من از ترکیبشون خوشم نیومد

اگه دست رو چشمات گذاشتی..دستات خونین!