2737
2739
عنوان

قرص ضد بارداری=بار اولمه میشه بگید چجوری مصرف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 44 پست
چرا معمولا تو شهرای بزرگ و شمال تهران هس عزیزم از بعضی از سایتاام میتونید سفارش بدید

جدی؟

منم تهرانم ولی یه دوره لازم داشتم اصلا نبود

یکی دوتا داروخانه هم داشتن یه مارک دیگه رو ولی گفتن تولید ایرانه به اسم نوع آلمانیش

قشنگ رو بستشم فارسی نوشته بود😂

منم بی خیال شدم رفتم دروسبلا خریدم که به اسم اسپانیایی می کنن تو پاچه آدم ولی ایرانیه😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟ منم تهرانم ولی یه دوره لازم داشتم اصلا نبود یکی دوتا داروخانه هم داشتن یه مارک دیگه رو ولی گف ...

اره عزیزم من قلهکو سپت شرعتیو میدونم ک دارن حالا جیدا خبر ندارم چن ماه پیش واسه درمان میخوردم حالا یه سر بزن چن تا داروخونه شاید پیدا کردب چ مارکی میخوای؟

2731

عزیزم من نمی‌دونم چرا چنین شایعه هایی در میارند راجع به قرص ضد بارداری که باعث نازایی میشه...! هیچ جا و تو هیچ مقاله علمی این نوشته نشده و این اصلا جز عوارض جانبیش محسوب نمیشه! این افراد حتما از اولش هم مشکل داشتند!

اگه دکترت بهت داده حتما بخور. ولی آخر شب و قبل خواب بخور که عوارضش به حداقل برسه... حتما هم سر ساعت بخور. فوایدش خصوصاً برای کسایی که پلی کیستیک هستند (مثل خودم) خیلی زیاده و بدون اون متأسفانه بدن خودم درست و حسابی کار نمیکنه...

من روز پنجم پریودم قرص رو مصرف میکنم تا ۲۱ روز. بعد قطعش میکنم و تا هفت روز مصرفش نمیکنم. بعد از هفت روز که دوباره میشه روز پنجم پریودم باز مصرفش رو شروع میکنم.

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست / در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی❤️
اره عزیزم من قلهکو سپت شرعتیو میدونم ک دارن حالا جیدا خبر ندارم چن ماه پیش واسه درمان میخوردم حالا ی ...

یاسمین میخواستم 

قبلا گیر میومد الان منقرض شده

2738
عزیزم من نمی‌دونم چرا چنین شایعه هایی در میارند راجع به قرص ضد بارداری که باعث نازایی میشه...! هیچ ج ...

وقتی بخام قطعش کنم چیکار کنم مثلا امروز خوردم فردا نخورم حامله میشم؟😐

خدایا شکرت♥️
الان این بسته شد ضررمم دور بندازم بهتره تا اینکه بهم آسیب بزنه🧑‍🦯والا با این نوناشون

آسیب نمیزنه بابا😂

فقط روش صد در صدی نیس

ممکنه خطا بده

وگرنه توش چیز خطرناکی نداره

وقتی بخام قطعش کنم چیکار کنم مثلا امروز خوردم فردا نخورم حامله میشم؟😐

اگه وسط دوره قطع کنی، بله احتمالش زیاد میشه که باردار بشی. باید حتما تمومی قرص ها رو بدون فاصله و هرشب مصرف کنی تا تاثیر بذاره...

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست / در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی❤️
اگه وسط دوره قطع کنی، بله احتمالش زیاد میشه که باردار بشی. باید حتما تمومی قرص ها رو بدون فاصله و هر ...

ببخشی  من فقط ی بسته گرفتم میخام همین بسته رو بخورم فقط بعدش ادامه ندم میشه یکم توضیح بدی خدا خیرت بده ...ی سوال نمیشه ک الان پریود نیستم بخورم ؟

خدایا شکرت♥️
2706