2733
2739

نوشته ک از روز اول قاعدگی بخور بعد هفت روز نخور دوباره بخور اصلا نمیفهمم😐من خریدم ک بخورم باردار نشم الان پریود نیستم پریود باشم ک رابطه نیست🤒هنگام بخدا امروز غروب گرفتم نوشته داخل جعبه رو خوندم خورد تو ذوقم.زمان پریودی ک ب دردم نمیخوره فقط میخام یک ماه مصرف کنم

خدایا شکرت♥️

از من میپرسی نخور یه ماه اوایل ازدواجم خوردم و کلی داستان شد برام الان ۴ساله باردار نمیشم

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از من میپرسی نخور یه ماه اوایل ازدواجم خوردم و کلی داستان شد برام الان ۴ساله باردار نمیشم

الهی چرا...من اصلا نخوردم از اول ازدواجم تا حالا...روشم طبیعیه شنیدم ک طولانی بشه بده رحم خشک میشه بخاطر همین گرفتم این سمو

خدایا شکرت♥️
جدی میگی؟اگه کسی تحت درمان باشه بخاطر قرص احتمال بارداریش میاد پایین؟

اره دیگه میاد پایین حالا اگه درمانیه بخور

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍