2737
2734

من سه روز قبل پریودم با دستمال خودمو پاک کردم خونی شد

گفتم پری شدم

ولی تا یک هفته خبری نشد که رفتم آز خون دادم

با 3-4 روز تاخیر بتام شد 79

تمامی حالت تهوع و خستگی و ..... علایم بارداری رو داشتم

ولی وقتی رفتم سونو، هیچی دیده نشد

و درنهایت خونریزی کردم

فک کنم از بس زردآلو خوردم اینجوری شدم

زردآلو سرشار از ویتامین آ هستش و من نمی دونستم  

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من الان موعد پریودمه ۲روزه لک دارم دعاکنید نی نی داشته باشم ای خدااا

انشالا... منم امروز موعدم هنوز خبری نیس.. خدا کنه مامان بشم 😔

خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی🙏

سلام به همگی. من محاسبه تخمک گذاریم برای بارداری اقدام کردم. دقیقا چهار روز قبل پریودیم لکه بینی قهوه ای روشن شروع شد و و روز دوم خونریزی شد خون غلیظ مشکی رنگ اومد ازم.و فرداش کامل قطع شد خونریزیم و دوباره لکه بینی شد.تازه امروز موعد پری. ولی من هیچ علایم پری ندارم . دیشبم حالت تهوع شدید و سرگیجه داشتم. رفتم زودتر ازمایش دادم ولی منفی بود دکتر گفت چون زود اقدام کردی بتا بلا نرفته. اینکه بلاتکلیفم اذیتم میکنه. حالا منتظرم چند روز از موعد پریودم بگذره اگه پریود نشدم باز برم تست بدم.

2740
هانی من لک لانه گزینی نداشتم 6روز پریود و خونریزی شدید داشتم یه 5روز قبل از موعد پری ده روز بعدش بتا ...

سلام عزیزم 

می تونی بهم کمک کنی؟

شرایط منم مث شماست.

یعنی امیدوار باشم.

خدا گریه ی مسافرو ندید/دل نَبست به هیچ کس و دل نبرید/آدما برای دوری از دیار .../جادّه رو برای غربت آفرید/جاّده اسم منو فریاد می زنه /می گه امروز ،روز دل بریدنه/کوله باری که پُر از خاطره هاست/روی شونه های لرزون منه                                           ((ایمان کسی واقعی باشه ، خدا بینشون عشق بوجود می یاره که با آرامش و تعهد تضمین میشه !!!))
سلام چرا دیگه هیشکی نیست؟مهناز جون شما باردارشدی بسلامتی؟

سلام عزیزم اره عزیزم من باردار شدم به لطف خدا😍😍😍

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...
2706