2733
2739

سلام دوستان. من تازه عضو شدم. یه سوالی دارم میشه کمکم کنید. من این ماه برای بارداری اقدام کرده بودم. که نزدیک پری فقط تو دستشویی لک قهوه ای تا سه روز میدیدم. خیلی کم. یعنی اگه خودمو با دستمال خشک نمیکردم متوجه نمیشدم. اصلا هم درد نداشتم. جایی خوندم که لک لانه گزینی ممکنه گاها بدون درد باشه. حالا بعد از سه روز که اون خون قهوه ای قطع شده. اون ماده سفید رنگ که بعد از پاک شدن از پریود ترشح میشه. ترشح شده اما نه کامل کامل سفید. رنگ اونم کمی مایل به قهوه ای روشنه. اینم بگم از وقت پریودم هم چند روز میگذره. آیا ممکنه با این شرایط من باردار باشم؟ کسی مثل من شده؟ لطفا راهنمایی کنید. خیلی نگرانم. چند ساله منتظر نی نی ام. دعام کنید تورو خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی یار لطفا عضویت منو لغو کن. نمیدونم به کی پیام بدم که عضویتم لغو بشه. آخه من فک میکردم اینجا زود جواب میدن. آدم اینجا پیام میذاره که با جواب  دوستان باتجربه کمی خیالش راحت بشه و از اضطرابش کم بشه. اما متاسفانه حالا میبینم تا جواب داده بشه آدم یا خودش میفهمه که باردار هست. یا اگه باردار باشه تا وقت جواب بچه اش به دنیا میاد😁

2731
من ۱۴روز بعداز تموم شدن ‌پریودم که منظمم هست درد پریودی گرفتم چون از ۵شب پیشش اقدام داشتم بعد خونریز ...

سلام مهناز جون خوبی تو رو خدا کمکم کن 😢

حتما تعجب کردی این پستتو یکی حالا ریپلای کرده.

راستش من چند روز پیش بی بی چکم مثبت شد و 10 روز بعد از عقد افتادنم خونریزی داشتم که فکر کنم لانه گزینیه( شدتش کم و رنگش با پری فرق داره ) ولی میگن لانه گزینی نهایت 1 تا 3 روزه و اگه بیشتر بشه خطرناکه.

من بعد 3 روز ترشحاتم قطع شد اما امروز که چهار روزه میگذره یک ترشح قرمز ازم دفع شد خیلی نگرانم

چون تو اینجا گفتی تا 6 روز خون میدیدی، میخواستم ببینم طبیعی بود برات؟؟ مشکلی نداشت؟؟

و اینکه دکتر آزمایش خون ازت گرفت که فهمید یا از طریق سونو واژینال؟؟

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
2740
سلام، آره. ولی چون بارداری خارج رحمی بود سقط شد

گلم از کجا فهمیدی بارداری خارج رحمه

منم واضح خرابه😢 

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب