2733
2734
من موعد پریودیم یه خونه ابه دیدم اونم تو حمام فک کردم پریود شدم سریع پریدم بیرون...چون درد پریودی هم داشتم...6 روز ک گذش یه لکه ی قهوه ای دیدم ..بی بی هم زدم همون موقع مثبت شد.این لکه ی قهوه ای باقی مانده خون لانه گزینی بود ک 6 روز پیش از مثبت شدن بی بی چک انفاق افتاد
من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هانی من لک لانه گزینی نداشتم 6روز پریود و خونریزی شدید داشتم یه 5روز قبل از موعد پری ده روز بعدش بتا ...

سلام خوبيد من الان پيام شما را ديدم احتمالا ديگه ني ني شما به دنيا اومده 

چند تا سوال داشتم ميشه كمكم كنيد

یه روز خوب نمیاد روز خوب را باید ساخت
سلام خوبيد من الان پيام شما را ديدم احتمالا ديگه ني ني شما به دنيا اومده  چند تا سوال داشتم مي ...

سلام ممولی جووون خوبی؟

از بچه های گروه قدامی ها که مامان امیر محمد مدیرش بود چخبر؟

زینب جون معاون گروه چطوره؟

من خیلی وقته نشده به تاپیک سربزنم.

یعنی لینکشو ندارم

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
2728
سلام ممولی جووون خوبی؟ از بچه های گروه قدامی ها که مامان امیر محمد مدیرش بود چخبر؟ زینب جون معاون ...

سلام نرگسی جان من الان پیامت را دیدم 

هم مامان امیر حسین هم زینب هر دو مامان شدند

تو چه خبر؟

یه روز خوب نمیاد روز خوب را باید ساخت
سلام نرگسی جان من الان پیامت را دیدم  هم مامان امیر حسین هم زینب هر دو مامان شدند تو چه خبر؟

سلام عزیزم ممنون که جواب دادی.

خداروشکر براشون خوشحالم.

من فعلا هیچی ماه گذشته فولی های خیلی خوب داشتم ولی متاسفانه نشد اقدام داشته باشم.

خودت چطوری؟

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.

سلام من تازه اومدم خانوما یه سوال من دوفاستون میخوردم با دوفاستون هرماه ۳۰ ام پری میشدم اما این ماه ۲۳ ام ینی ۷ روز زودتر بدون هیچ دردی از سرکار اومدم یهود دیدم خون قرمز روشن داره ازم میاد اما مثل همیشه نبود چون پری هام با لخته وفشار و زیاد هم میادمثلا تو یه روز چند تا پد عوض میکنم اما اینبار مقدارش خیلی کم بود فقط یه روز یه پد کثیف شد بدون لخته کلا یکونیم روز خون اومد سه روزه هم فقط لک قهوه ای میاد با این همه سینه هام هم درد میکنه هنوز ۲۷ ام بتا دادم اما تیتر نزدن گفتن منفیه بنظرتو ن این ینی چی؟زود بتادادم یا منفیه

2738

سلام منم سه چهارماهی میشه اقدام کردم یه بارم سقط داشتم خیلی ناامیدم برام خیلی دعاکنید امروزسه روزقبل از پری مه لکه بینی دارم دعاکنیدلانه گزینی باشه دارم دق میکنم کارم شده گریه 

سلام منم سه چهارماهی میشه اقدام کردم یه بارم سقط داشتم خیلی ناامیدم برام خیلی دعاکنید امروزسه روزقبل ...

سلام عزیزم

چی شد

باردار بودی؟

ایشالا خدا بهت زودی نی نی میده

منم خیلی وقته منتظرم و درکت میکنم

من 23 سیکلم به مدت دو روز لک قهوه ای خیلی کم دیدم...کاش لانه گزینی باشه...الان 27 سیکلم هستم

خدا معجزه اش را به من هم نشان داد و من هم حالا یک هدیه الهی در وجودم دارم:) خدایا سپاس به خاطر همیشه بودنت

سلام بچه ها من چندروزازموعد پریم گذشته به اصرار دیگران رفتم آزدادم منفی بود الان سه لکه های قهوه ای تیره و با یه کم خون به اندازه چندقطره دارم هیچ علایم پری هم ندارم بنظرتون پری هستش یا خون لانه گزینی 

سلام بچه هامن موعدپریم چندروزپیش بوده ک نشدم اما الان سه روزه لکه های قهوه ای تیره و ذره خون اونم وقتی میرم دستشویی میبینم هیچ علایم پری هم ندلرم نمیدونم الان پری هستم یا مال لانه گزینیه

2706