2737
2739

با همکاراتون یا با بقیه که هم حرمتها حفظ بشه همم بعضی خیلی زود پررو میشن چطور باشیم متاسفانه من مظلومم و زود حرف می زنم بعضی رو دیدم اصلا ازخودشو ن هیچی نمیگن احترامشونم بیشتره ولی من خیلی خاکی و بی شیله پیله ام این بیشتر جاها به ضررم بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
معمولی دیگه،نه سرد برخورد کردن و مغرور بودن با همکاران رفتار خوب و درستیه،نه زیادی گرم گرفتن و شوخیا ...

من اهل شوخی اصلا نیستم فقط سریع صمیمی میشم و زندگیم رو می ریزم رو دایره این خیلی بده ولی باز همیشه از زندگیم میگم حالا چیزی هم زندگیم نداره ولی دیدم هستن که اصلا هیچ اطلاعاتی نمیدن اونجوری خوبه

کم حرف باش هم با همکار آقا هم خانم. هر دو در حد ضرورت. حالا از خانم ها یکی دونفر صمیمی بودن بیشتر صح ...

با آقا که اصلا کار ندارم همون خانم ها متاسفانه زود از زندگی و همه چی اطلاعات میدم

من اهل شوخی اصلا نیستم فقط سریع صمیمی میشم و زندگیم رو می ریزم رو دایره این خیلی بده ولی باز همیشه ا ...

من از اونام که هیچی از زندگیم پیش هیچکس نمیگم حتی پدر و مادرم. اینطوری فکر کن که زندگی من به چه درد اونها میخوره که بگم خودت پشیمون میشی از گفتن خیلی چیزها و در نهایت خودت آرامش بیشتری میگیری.

2740
من اهل شوخی اصلا نیستم فقط سریع صمیمی میشم و زندگیم رو می ریزم رو دایره این خیلی بده ولی باز همیشه ا ...

گلم در حد سلام روز بخیر صبح بخیری....سوالات کاری....ولی ن اینکه جیک پیک همه چیو بگی.خوب ساده نباش.همیشه تو محل کار حسود فراوونه.مواظب باش از موفقیتتات

یک کلام نگی.بد ریس یا همکار بالا دستتم پیش کسی نگو.فکر کن همه جاسوسن.خبرچینی میکنن برای ریس یا معاون.حالا از ما گفتن 

خب عزیزم خودت جواب خودت رو دادی تو سوالت 

اصلا تو محیط کار خیلی با کسی صمیمی نشو 

از زندگی خصوصی اصلا حرف نزن

اصلا درد دل نکن 

پشت سر مدیر یا همکار دیگه ای حرف نزن 

حتی اگه یه تفر در مورد کسی دیگه حرف زد باهاش هم کلام نشو چون همه اینا به ضررت تموم میشه 

و اینکه تجربه ثابت کرده چیزی که یاد نداری رو از همکارا نپرس چون پر رو میشن و فاز همه چی دون میگیرین 

مشکلی داشتی خودت بگرد و پیدا کن بهتره برات ..

اگه کسی خودشو برات گرفت تو هم همونطور برخورد کن چون چیزی کم نداری ازش 

و اینکه محکم راه برو 

محکم و قشنگ حرف بزن 

خجالتی نباش 

خب عزیزم خودت جواب خودت رو دادی تو سوالت  اصلا تو محیط کار خیلی با کسی صمیمی نشو  از زند ...

ممنون از راهنماییتون مرسی که وقت گذاشتی یه دختر خانم هست کارورزی داره میادداخل ستاد بعد من زیرمجموعه ستاد کار میکنم رفتم ستاد دنبال یه کاری بعد این خانم داشت حرف می زد و عادتشه خیلی میاد خودشو برای مدیر اونجا لوس میکنه بهرحال دنبال اینه بعد کارورزی بتونه امید به بکار اینا داره در کل رفتارش بامدیر اینه خیلی چسب میزنه اما به نسبت بابقیه خودشو می گیره باید برای من یه کاری انجام می داد،بجای یکی از همکاران که نبودن اونروز کارها رو سپرده بود به ایشون زورش میومد داشتم بهش میگفتم پرونده رو بزارید داخل همون فایل قبلی تا مسئولش اومد این جابجا یا گم نشه خیلی بد برخورد کرد خیلی حرصی شدم انگار نه انگار دارم باهاش حرف میزنم سرش انداخت پایین رفت طرف اتاق مدیر یه فیلم رو گوشیش داشت نشون مدیر بده و بگه بخنده، البته مدیر هم یه خانم هست حالا بنظرتون جطور با این دختر پررو برخورد کنم دوماهه من دارم استخدام میشم و هنوز جاپام محکم نیست خیلی عصبی شدم حتی اون همکار دیگه که شاهد ماجرا بود خیلی تعجب کرد ازین رفتارش بامن

گلم در حد سلام روز بخیر صبح بخیری....سوالات کاری....ولی ن اینکه جیک پیک همه چیو بگی.خوب ساده نباش.هم ...

سلام یعنی چه جور از موفقیت نگیم خب داخل اداره توانایی آدم که مشخصه،چی هارو نگم

من از اونام که هیچی از زندگیم پیش هیچکس نمیگم حتی پدر و مادرم. اینطوری فکر کن که زندگی من به چه درد ...

آره همیشه پشیمون میشم درست تا اونجا رو ترک میکنم از حرف زدنم پشیمون میشم

2706