2737
2734
عنوان

کار باربری با وانت درآمدش خوبه؟

631 بازدید | 12 پست

داداشم تو شرکت کار میکنه میخواددربیاد ماهی ۶ تومن میدن وانت خریده میخواد بار ببره .کسی بوده دور و اطرافیان تو این کار باشه؟

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دورم نبوده ولی یکی واسمون یه بار کولر گازی آورد ۸۰۰ گرفت درآمدش عالیه به نظرم 

خودشم پرسیده یه مسافت که ده دقیقه راهشه ۲۰۰ میگیرن بار میبرن جاهای دورتر ۶۰۰ ۷۰۰ .خدا کنه کارش بگیره من میگم خودش کارت چاپ کنه پخش کنه اینور اونور بهش بار بسپرن 

چون بره شرکت ها بطور ثابت کار کنه با وانت براشون حقوقشون کمه

2731

شهر کوچیک یا بزرگ ؟

پایبند به قوانین سایت مخصوصا بند ۱۰ هستم .                 هدف از عضویت جامعه شناسی و تحلیل فرهنگی می باشد .      اگه حضورم در تاپیکی به نظرتون مناسب نبود یه گوش زد بدین تاپیک رو ترک میکنم نیازی به گزارش دادن نیست .        ممنون که امضامو خوندین .                        
2740
یعنی چی؟

یعنی اینکه در حدی نیست که  بتونی باهاش خوش گذرونی کنی و تهشم یه چیزی بمونه . اطرافیانم دو نفر هستن یکیشون برای شرکت کار میکنه . خانوادشون همسن و سال خانواده ی ما هستن ولی از نظر لباس و خونه و زندگی اینا میشه گفت متوسط رو پایین هستن بیشتر . خونشون گچی هست و طرح قدیم اونقدری درامد نداره که بتونه خرج دوتا بچشو بده و به خونشم برسه و به لباس و غذا هم بره یا مثلا ماشینشو عوض کنه . باید آدم حسابگر و جمع کنی باشه و برنامه ریزی داشته باشه برای درامدش. پدربزرگ خودم بدون شرکت کار میکنه خوبه بد نیست ولی خب اگر شرکت باشه بیشتر مواقع کار هست ولی درامد پایین . خودش بخواد کار کنه کارخیلی کمتر گیرش میاد اما خوب قیمت بهتره . تقریبا میشه گفت دوتاش فرق آنچنانی نداره . تو شهر ما بیشتر اون راننده هایی درامد دارن که کامیون و ترانزیت هست چیه ازون چیزا بار میزنن و مثلا از مشهد میبرن اهواز اونا بیشتر درامد دارن .

یعنی اینکه در حدی نیست که  بتونی باهاش خوش گذرونی کنی و تهشم یه چیزی بمونه . اطرافیانم دو نفر ه ...

اره متوجه ام چی میگی عزیزم.اینم ۶ تومن حقوق میگرفت خیلی اذیت میشن طفلی ها کلی هم اجاره خونه میدن برا همین بفکر افتاد حتی اگه ماهی ۱۰ تومن هم براش بمونه راضیه هم تایمش دست خودشه هم درامدش بهتر از شرکته

اره متوجه ام چی میگی عزیزم.اینم ۶ تومن حقوق میگرفت خیلی اذیت میشن طفلی ها کلی هم اجاره خونه میدن برا ...

آره اما باید صبور باشه خیلی صبور چون ممکنه روزای اول دست خالی بره خونه اگر بخواد تنها کار کنه . تا کم کم مشتری جور بشه من پدر بزرگم اول برای مغازه مصالح فروشی که برای پدر  خودش بود کار میکرد کم کم که شناخته شد خودش جدا شدو شروع به کار کرد

اره متوجه ام چی میگی عزیزم.اینم ۶ تومن حقوق میگرفت خیلی اذیت میشن طفلی ها کلی هم اجاره خونه میدن برا ...

مگه تهران هم ۶ تومن حقوق هست .

من شنیدم تهران کسی برای حقوق قانون کار تره هم خرد نمیکنه 

پایبند به قوانین سایت مخصوصا بند ۱۰ هستم .                 هدف از عضویت جامعه شناسی و تحلیل فرهنگی می باشد .      اگه حضورم در تاپیکی به نظرتون مناسب نبود یه گوش زد بدین تاپیک رو ترک میکنم نیازی به گزارش دادن نیست .        ممنون که امضامو خوندین .