2737
2739
عنوان

سلام با خواهر زاده بی ادب میشه قطع رابطه کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 20 پست
چرا کلا قطع رابطه نمیکنی باهاشون؟ناتنی هم هست که

اصلا دارم میگم شوهرم رابطه ای باهاشون نداره . وضعیت زندگیشون داغونه .نمیخام انرژی منفی بفرستم وگرنه ایقدر کثافت کاری میکنن .۵سال پیش دخترش با دوست پسرش اومد خونه ی ما که مثلا خواهرم که مهمانم بود ببرن ولی نرفت شوهر خواهرم زنگ و التماس قسم بخور که یک هفته پیش خودت بود. اصلا با شوهری که میکرد بازم دور اون کارا بود. داغونه .شوهرم بعد از اون گفت هیچ کس حق نداره باهاشون رفت آمد کنن من بزور زنگ میزنم. حالا شروع کردن حرفهای بد به من میزنن تو به ما تهمت میزنی تعجب میکنم چطور آدما ایقدر میشه پستی کنه ما خر گیر آوردن .کلا با بعد ۲۰سال با خواهرمون آشنا شدیم کاشکی نمیشدیم.

من از نسل زنهای تکراری نیستم من همان نسل تافته ی جدا بافته ام♥️♠️♦️♣️
نمیدونم والا  از طرف من که خاله خیلی اشغال بود پشت سرم حرف میزد

چی بگم کل مردم ازش مینالن اونوقت تا کسی نصیحت کنه .حمله میکنن گرگ بیابون نصیبش نکنه وحشتناکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا دارم میگم شوهرم رابطه ای باهاشون نداره . وضعیت زندگیشون داغونه .نمیخام انرژی منفی بفرستم وگرنه ...

چقد داغونن واقعا

ول کن حرفای چرت و پرتشونو

هرکاریم میکنن ابروی خودشونو میبرن هیچکسم اینارو ادم حساب نمیکنه ک بخاد ب بدگوییشون اهمیت بده

همسرتون حق دارن حیف همون زنگ

https://harfeto.timefriend.net/16919889960464
چقد داغونن واقعا ول کن حرفای چرت و پرتشونو هرکاریم میکنن ابروی خودشونو میبرن هیچکسم اینارو ادم حسا ...

بابا خاله هام میگن تو چرا سر نمیزنی در صورتی که تمام اخبار کارهاشو خاله هام و دایی هام میرسونن ما کلا باهاش در ارتباط نیستیم میترسم حالا گیر دادن به حرفهای من چون دلیل رفت آمد نکردنمو گفتم عصبانی شده رفته به خواهرش گفته اون خواهرش هم فوش به من چرا خاله تهمت میزنی. متاسفانه دنبال قربونی بودن که من عصبانی شدم دلیل اصلی رو گفتم وگرنه بیصدا نمیرفتم اصلا پیشش  .پسرش حالا مثلا غیریتی شده بجای اینکه اونا رو بگیره  جو گرفتش

2731
۱۹سالشه . خدایش دیگه حوصله هیچ کدومشونو ندارم. الکی الکی آدم رو وارد مسایل ناموسی میکنن. شوهرم هم رف ...

سلام ببخشید اینجا سوال میپرسم چون تایپیک قبلیتون قفل بود شما درد کتف داشتین خوب شد؟از چی بود؟